X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne skręcone jajowody
Odpowiedz

skręcone jajowody

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 12 lutego 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tydzien temu mialam laparoskopie, diagnoza wszystko ok poza jajowodami, sa skrecone. niestety z lekarzem prowadzacym widziec sie bede dopiero pod koniec marca. przy wipisie nic szczegolnego sie nie dowiedzialam. pytanie moje brzmi czy ktos spotkal sie z taka diagnoza i wie czy sa szanse na naturalne zajscie w ciaze?

  • marinareczka Przyjaciółka
    Postów: 73 24

    Wysłany: 13 lutego 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeden jajowod jest niedrozny. A drugi, drozny, jest poskrecany i z zalecenia lekarza staramy sie naturalnie (ew ze stymulacja owulacji, poniewaz z tym miewalam klopoty). Wiec szanse sa, tylko 'droga' troche dluzsza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2014, 16:54

  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 25 lutego 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka wrote:
    tydzien temu mialam laparoskopie, diagnoza wszystko ok poza jajowodami, sa skrecone. niestety z lekarzem prowadzacym widziec sie bede dopiero pod koniec marca. przy wipisie nic szczegolnego sie nie dowiedzialam. pytanie moje brzmi czy ktos spotkal sie z taka diagnoza i wie czy sa szanse na naturalne zajscie w ciaze?
    Ja tez taka diagnoze plus endometrioza uslyszalam pare dni temu u lekarza na wizycie po laparoskopii, niestety powiedzial takze ze z tak poskrecanymi jajowodami szanse na naturalne ciaze sa nikle. W poniedziale pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci celem zakwalifikowania sie d6rzadowego dofinansowania IVF. Nie chce Cie straszyc, ale udaj sie do dobrego ginekologa specjalizujacego sie w leczeniu nieplodnosci, zeby jakis lekarz, ktory nie ma o tym bldego pojecia, nie marnowal Twoich pieniedzy i czasu, starajac sie wmowic Ci, ze uda sie inseminacja.

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do sprzedania:

    - Leczniczy napój z ziół na niedrozne jajowody i zrosty
    Oto ich skład:
    * kwiat jasnoty białej i ziele rdestu ptasiego - po 30 g,
    * ziele skrzypu - 20 g,
    * liść pokrzywy - 10 g,
    * korę dębu i kłącze pięciornika - po 5 g.

    Mam ich małe opakowanie, około 50-55 g, Cena 20 zł

    Mozliwośc wysyłki od 20.lipca do 8.sierpnia. 2014 r

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ