X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Skurcze macicy w dniach cyklu
Odpowiedz

Skurcze macicy w dniach cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, Jestem tu nowa. To mój pierwszy cykl gdzie staramy się z pomocą lekarza. Była stymulacja hormonami, zastrzyk na pękniecie i dwa dni później progesteron w tabletkach. Dzisiaj jest 22 dzień cyklu. Tydzień po współżyciu a ja miałam bardzo silne skurcze ( powoli nachodził, był punkt gdzie bardzo bolało i powoli odchodził) Strasznie sie przestraszyłam, Teraz też mnie boli w dole brzucha ale jednostajnie i z mniejsza siłą ( nie jest to ból jajników) co to może być i o czym świadczyć? przyznam,że się przestraszyłam. Dziękuje za odpowiedzi.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ