Forum Starając się - ogólne Skurcze macicy w dniach cyklu
Odpowiedz

Skurcze macicy w dniach cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, Jestem tu nowa. To mój pierwszy cykl gdzie staramy się z pomocą lekarza. Była stymulacja hormonami, zastrzyk na pękniecie i dwa dni później progesteron w tabletkach. Dzisiaj jest 22 dzień cyklu. Tydzień po współżyciu a ja miałam bardzo silne skurcze ( powoli nachodził, był punkt gdzie bardzo bolało i powoli odchodził) Strasznie sie przestraszyłam, Teraz też mnie boli w dole brzucha ale jednostajnie i z mniejsza siłą ( nie jest to ból jajników) co to może być i o czym świadczyć? przyznam,że się przestraszyłam. Dziękuje za odpowiedzi.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego