X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Śluz??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okresu ani widu ani slychu śluz mam przezroczysty z bialym albo bialo- żółty. Jest go tak normalnie. Czy to "zdrowy" śluz? Jaki powinien być będąc zdrowa kobieta a jaki w ciąży i jaki podczas infekcji? Zawsze mam problem który jest ten dobry a który zły. Ginekolog w środę.

  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli jesteś po terminie planowanej miesiączki to zrób może test ciążowy ;)

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakochanaaw wrote:
    Jeśli jesteś po terminie planowanej miesiączki to zrób może test ciążowy ;)


    Testy są negatywne beta HCG 0.1 więc 🤷‍♀️ marnie z ciąża z resztą już w poprzednim poście pisałam co i jak.

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres mi się już spóźnia 11 dni

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ