X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

śłuz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • małpka@ Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, wczoraj zauważyłam przezroczysty gęsty śluz z pochwy taki czop, pojawił sie dwa razy, pierwszy sam przezroczysty a drugi z domieszką z krwią dodam że strasznie tego dużo było, a potem był tylko mleczny śluz i tak już do dzisiaj jest ten mleczny. Dodam że wczoraj miałam 9 dzien cyklu, i jajniki mnie bolały, od tamtego cyklu strasznie bolą mnie jajniki i piersi a sutki swędzą.pierwszy raz miałam taki przezroczysty gęsty czop w 9 dniu cyklu, moze to owulacja była, prosze nie komętować kąśliwie, tak tylko chciałam sie dowiedziec czy cos takiego wam sie zdarzyło, we wtorek ide do ginekologa to sie dowiem co i jak.

    małpka@oby nie
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro to 9dc to był śluz który zwiastuje dni płodne. Taki śluz poprzedza śluz przed owu. Nie masz sie czym martwić, a że bolą Cię jajniki to tak j/w a że piersi-naszym ciałem żądzą hormony, to normalne.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małpka@ wrote:
    Witam, wczoraj zauważyłam przezroczysty gęsty śluz z pochwy taki czop, pojawił sie dwa razy, pierwszy sam przezroczysty a drugi z domieszką z krwią dodam że strasznie tego dużo było, a potem był tylko mleczny śluz i tak już do dzisiaj jest ten mleczny. Dodam że wczoraj miałam 9 dzien cyklu, i jajniki mnie bolały, od tamtego cyklu strasznie bolą mnie jajniki i piersi a sutki swędzą.pierwszy raz miałam taki przezroczysty gęsty czop w 9 dniu cyklu, moze to owulacja była, prosze nie komętować kąśliwie, tak tylko chciałam sie dowiedziec czy cos takiego wam sie zdarzyło, we wtorek ide do ginekologa to sie dowiem co i jak.
    moze to byc sluz na implantacje skoro z domieszka krwi. Jak zrobisz test w dniu przewidywanej miesiaczki i będzie negatyw to warto isc na usg sprawdzic czy wszystko w porzadku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2015, 09:47

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Implantacja w 9dc? Raczej nie.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam implantacja ;)

    Zwykły śluz płodny. Dużo go, to dobrze. Taki śluz może czasem być podbarwiony krwią i nie ma w tym nic dziwnego.

    Yousee lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • małpka@ Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uff..dziękuje za odpowiedź, bo już sie bałam że może to coś złego...ale bede we wtorek u ginekologa to sie popytam go co i jak :)

    małpka@oby nie
  • Scarletta Przyjaciółka
    Postów: 172 34

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem przy owulacji tez pojawia się lekkie krwawienie :)

    4kniegz2joetipgv.png[/url95396ca32d2fd7a11e0411cc10f40860.png
  • kardan425 Przyjaciółka
    Postów: 68 22

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, razem z narzeczonym staramy się o dzidziusia 2,06 zgodnie z wyliczeniami na wykresie i zaobserwowanymi objawami miałam owulacje. Czas współżycia był podobno bardzo dobry, minęły 4 dni od owulacji, a już 2 dni temu zauważyłam biały grudkowaty śluz, który później zamienił się w żółty kremowy i zasychający. Dość sporo go jest, zastanawiam się czy jest to jakaś oznaka ciąży czy porostu śluz niepłodny? Dodam jeszcze, że miałam dziś okropny ból jakby miesiączkowy.
    Spodziewana @ jest dopiero 15,06.
    Z góry dziękuje za odpowiedź.
    Pozdrawiam!

    f2w33e3kuzmmto35.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 00:53

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • kardan425 Przyjaciółka
    Postów: 68 22

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena też tak myślałam, ale te dni upływają tak wolno... :)

    nie pozostało nic innego jak tylko czekać :)

    PS: skoro to śluz niepłodny to nie wyklucza to zapłodnienia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2015, 17:47

    f2w33e3kuzmmto35.png
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kardan, skoro śluz jest żółty i grudkowaty to pewnie masz jakąś infekcję. do lekarza!

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • kardan425 Przyjaciółka
    Postów: 68 22

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik, odkąd pamiętam tak mam, nie odczuwam świądu, dyskomfortu itp.

    f2w33e3kuzmmto35.png
  • kardan425 Przyjaciółka
    Postów: 68 22

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i śluz zmienił się na wodnisty i mam wrażenie ze doatalam @...

    f2w33e3kuzmmto35.png
  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja sie wlasnie tak zastanawiam... w sumie sluz plodny powinien byc przezroczysty i ciagnacy i tak juz mialam... a teraz mam troche dziwnie, bo mokro(nawet w pewnym momencie polecialam do lazienki zeby sprawdzic czy to przypadkiem nie okres)i taki kremowy sluz... zawsze pod koniec cyklu mialam sucho to akurat jedyne bylo u mnie stale... i tak sie zastanawialm, czy jednak to moze druga owulacja w cyklu ;) ale chyba nie?:)

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ