X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sny o ciąży, dziecku, porodzie
Odpowiedz

Sny o ciąży, dziecku, porodzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 4 marca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie takie sny?
    Miałam tak dwa razy w życiu.
    Dziś w nocy śniło mi się, że urodziłam synka, bardzo podobnego do mojego taty, który nie żyje od 4 lat.
    śliczny był :) czuje jakis wielki spokój.

    mrth666 lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 4 marca 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam nieraz :) jednak nigdy jeszcze niezaciążyłam...ale u Ciebie piękna tempka :D oby się utrzymała a będzie zielono :)

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 4 marca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam regularnie takie sny. Śnią mi się pozytywne testy ciążowe, brzuch, śliczne trojaczki. Mam też makabryczne sny. Śniło mi się kiedyś, że byłam w ciąży na USG i nagle ginekolog zaczął mi wiercić jakimś przyrządem w brzuchu. Ja się obruszyłam, że co on, a on na to: "Dziecko już dawno obumarło, nic mu nie zaszkodzi".
    Jak byłam w ciąży w 2012, to przed obumarciem śniło mi się moje dziecko, synek, i się bardzo uśmiechało do mnie i miało piękne oczy. Tak jakby się ze mną żegnało.
    Ogólnie moje sny są bardzo macierzyńskie pod każdym względem, ale raczej nie prorocze ;) Odzwierciedlają one raczej dla mnie stan ducha, wewnętrzne pragnienia mające ujście w nocy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2014, 12:02

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 4 marca 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też ciągle dręczą takie sny. Budzę się spocona i przerażona i to niezależnie od tego czy śnią mi się poronienia czy II kreski, porody i niemowlaki.
    Szkoda, że na jakiś czas nie można mózgu wyłączyć :/

    atdck6nlmznf5qze.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 4 marca 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz śniło mi się, że urodziłam bezbólowo synka(ślicznego), nie wiedziałam, ze jestem w ciąży, wiedziała za to, że mam dwie córeczki.
    Dziś sen o urodzeniu synka.
    Oba sny kolorowe, bardzo intensywne, z zapachami.
    Miewam sny, które się sprawdzają.

    FITop1.png
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 4 marca 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Macie takie sny?
    Miałam tak dwa razy w życiu.
    Dziś w nocy śniło mi się, że urodziłam synka, bardzo podobnego do mojego taty, który nie żyje od 4 lat.
    śliczny był :) czuje jakis wielki spokój.


    W śnie widziałam ślicznego chłopca, był rudy i baaardzo piegowaty, miał spodnie jeansowe i odrapane kolana, taki słodziak 5 letni. Po obudzeniu dokładnie wiedziałam, że to był mój syn, czułam błogość i również wielki spokój.
    Po paru latach ... mówisz masz :):):)

    Parę razy miałam takie sny, ale nigdy nie pojawiła się w nich dziewczynka, zawsze chłopaki :)

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 4 marca 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze nie miałam takich snów

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 4 marca 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesamowite jest to, że takie sny są niesamowicie namacalne. Czuję jakby to konkretne dziecko mnie odwiedzało. I też zawsze są to chłopcy. Może dlatego, że mam wspaniałą córeczkę i tu już się spełniło.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 4 marca 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woow zielarka, ale piękny wykres!

    Nie chcę nic mówić, ale w szczęśliwym cyklu też miałam taki proroczy sen :) Śniło mi się, że chodziłam z takim duuuuużym brzuchem! Sen był bardzo wyraźny i doskonale do zapamiętałam. Do tego doszedł dziwny spokój :)

    Trzymam kciuki za wasze sny!!!!!! :D

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Neyla Autorytet
    Postów: 656 1876

    Wysłany: 4 marca 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też śniły się dzieciaczki (jeszcze jak nie wiedziałam o moich ciążach). Ale od ostatniego poronienia cisza, teraz już nic mi się nie śni.

    62b3591443.png
    8p3oyx8df4ipmqn6.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 4 marca 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zeszłym cyklu śniły się mi dwa bociany, które przeleciały dokładnie nad moją i męża głową, ale niestety bez efektu :( a to, że jestem w ciąży albo mam dzidzie często się mi zdarza. Dzisiaj się mi śniło, że moja współlokatorka zaszła w ciążę, a zaczynają się też starać.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • agaa8 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 5 marca 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś czytałam, że można 'wyśnić' sobie płeć dziecka :D z tego co widzę Wasze sny są jeszcze ciekawsze.

  • Valentinaa Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Często zdarza mi się śnić o dzieciach i mieć sen związany z ciążą. Bardzo często jednak nie dotyczy on mnie, a po takim śnie dostaję od koleżanek lub od dziewczyn z rodziny radosną nowinę, że spodziewają się dziecka :)

    MyszkaMałaSp.zoo lubi tę wiadomość

  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi się śnił poród przed poronieniem... szczęśliwy, śliczny, duży chłopiec. To był mój syn, od początku ciąży przeczuwałam chłopca... niestety nie doczekałam jego narodzin :( ciąża obumarła w 6tc.

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ