Forum Starając się - ogólne Sny o porodzie
Odpowiedz

Sny o porodzie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agusia0104 Koleżanka

Wysłany: 10 czerwca 2016, 05:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miewała? Sprawdziło się powodzeniem? Dzisiaj mi się śniło, że trafiłam do szpitala a lekarze podłączyli aparaturę i mówią, że zaczynam rodzić( nic nie wiedząc,że byłam w ciąży) mocno nie bolało, lekkie skurcze i zmartwiłam się tylko jak to będzie boleć jak dziecko będzie wychodzić... Poczułam chlupnięcie ( bez bólu) dziecka nie widziałam i się obudziłam, termometr w buźke tempa po spadku rośnie, mala drzemka i za test bo 9dpo dziewczynom w 10 wychodzi to może i mi w 9 wyjdzie..
    I negatyw ahh! chciałoby się te 2 kreseczki <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2016, 05:26

Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • agusia0104 Koleżanka

Wysłany: 10 czerwca 2016, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up

Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • anastazja09 Debiutantka

Wysłany: 1 lipca 2016, 14:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż, ja przed zajściem w ciąże nigdy o tym nie śniłam. Może zbyt często o tym myślisz i to prowokuje takie sny? :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ