X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sny o porodzie
Odpowiedz

Sny o porodzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agusia0104 Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miewała? Sprawdziło się powodzeniem? Dzisiaj mi się śniło, że trafiłam do szpitala a lekarze podłączyli aparaturę i mówią, że zaczynam rodzić( nic nie wiedząc,że byłam w ciąży) mocno nie bolało, lekkie skurcze i zmartwiłam się tylko jak to będzie boleć jak dziecko będzie wychodzić... Poczułam chlupnięcie ( bez bólu) dziecka nie widziałam i się obudziłam, termometr w buźke tempa po spadku rośnie, mala drzemka i za test bo 9dpo dziewczynom w 10 wychodzi to może i mi w 9 wyjdzie..
    I negatyw ahh! chciałoby się te 2 kreseczki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2016, 05:26

    Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • agusia0104 Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up

    Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • anastazja09 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 1 lipca 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż, ja przed zajściem w ciąże nigdy o tym nie śniłam. Może zbyt często o tym myślisz i to prowokuje takie sny? :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ