X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sono hsg co dalej
Odpowiedz

Sono hsg co dalej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • grazrud Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 22 lipca 2022, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Jestem po badaniu sono hsg, ktore mialam 19.07 w 7 dc. Tyle sie naczytalam...jesli jajowody drozne to nie bedzie bolalo, jesli niedrozne to bedzie ból. U mnie bol byl nieziemski. Po badaniu poprosilam o srodek przeciwbolowy. Na szczęście pielegniarka przed badaniem zalozyla mi wenflon. Z bolu po badaniu zaczelam sie pocic i miec dretwienie stop i dloni (tak jak przy meeega bolesnym okresie).
    Czas oczekiwania na badanie byl dluzszy niz sam zabieg. Wynik: oba jajowody drozne :)
    Czy bol moglbyc spowodowany mikro zrostami?
    Jak dlugo po badaniu plamilyscie?
    Jeszcze tego samego dnia dzialalismy. Pielegniarka ,,Teraz wszystko przepchane to trzeba wspolzyc'' .Ja ,Partner czeka na dole.Zaraz zejde' xD
    Na drugi dzien po badaniu zauwazylam sluz plodny. Czy to moglbyc sluz z podniecenia z poprzedniego dnia??Przesunieta owulacja nie bylabym zdziwiona.
    Jakie sa dalsze kroki po badaniu droznosci? Podzialac kilka mscy i wtedy zgloscic sie do gin?
    Badanie mialam w Kartuzach.

  • grazrud Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 22 lipca 2022, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Partner zrobil badanie nasienia - wszystko w porzadku. Ja z hormonalnych raczej ok. Gin nie zauwazyla nieprawidlowosci. Przy zwykłej kontroli zauwazyla rosnacy pecherzyk czyli owulacja tez jest.
    Jakie badania moge jeszcze zrobić?

  • grazrud Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 23 lipca 2022, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle miewam dwufazowe jak stwierdzila moja gin. W czasie owu mam ciagnacy sie sluz. A po owu nadwrazliwosc piersi.

  • grazrud Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 24 lipca 2022, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wy po tym badaniu tez mialysciw uczucie mokrosci przez kilka dni?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ