Forum Starając się - ogólne Sosnowiec i okolice - dobry ginekolog
Odpowiedz

Sosnowiec i okolice - dobry ginekolog

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 maja 2016, 12:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poszukuję dobrego ginekologa z Sosnowca lub okolic. Prywatnie lub na nfz. Przez parę lat chodziłam do dr Wróbla ale chyba się coś z tym człowiekiem porobiło. Staramy się z mężem od 9 miesięcy od 4 brałam CLO, męża wyniki są super. Żadnych badań hormonalnych mi nie zrobił, jedyne co powiedział, ze za pół roku widzimy się na in-vitro. Mówiłam mu, ze nie mam w ogóle śluzu płodnego, ze cykle mi się wydłużają, normalnie jakbym do ściany mówiła. Dlatego muszę zmienić ginekologa. Możecie kogoś polecić?

Anatolka lubi tę wiadomość

• Anatolka Autorytet

Wysłany: 24 maja 2016, 14:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paweł Stróżynski. Sosnowiec Sante. Zagórze. Wizyta z usg 160zł

1usa3e5e6fqireg4.png

3ca106616b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ