X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sosnowiec i okolice - dobry ginekolog
Odpowiedz

Sosnowiec i okolice - dobry ginekolog

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poszukuję dobrego ginekologa z Sosnowca lub okolic. Prywatnie lub na nfz. Przez parę lat chodziłam do dr Wróbla ale chyba się coś z tym człowiekiem porobiło. Staramy się z mężem od 9 miesięcy od 4 brałam CLO, męża wyniki są super. Żadnych badań hormonalnych mi nie zrobił, jedyne co powiedział, ze za pół roku widzimy się na in-vitro. Mówiłam mu, ze nie mam w ogóle śluzu płodnego, ze cykle mi się wydłużają, normalnie jakbym do ściany mówiła. Dlatego muszę zmienić ginekologa. Możecie kogoś polecić?

    Anatolka lubi tę wiadomość

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 24 maja 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paweł Stróżynski. Sosnowiec Sante. Zagórze. Wizyta z usg 160zł

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ