X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Spadek i skok temperatury na dzień przed miesiaczka
Odpowiedz

Spadek i skok temperatury na dzień przed miesiaczka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nicolca25 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 25 października 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, przez wszystkie dni od owulacji temperatura pod pachą utrzymywała się powyżej 36,5 (jedna, dwie lub trzy kreski wyżej) wczoraj na dwa dni przed miesiączka zaobserwowałam spadek do 36,2 z rana. Przez cały dzień towarzyszyły mi chwilowe mdłości i zawroty głowy. Pod wieczór zaobserwowałam ze piersi zrobiły mi się obrzmiałe i rozpalone, postanowiłam zmierzyć temperaturę bo doszły taki dziwne bóle podbrzusza (ono tez stwardniała i napuchlo) i temperatura wynosiła 36,9. Dziś z rana dzień przed miesiączka zanotowałam skok temperatury znowu do 36,8 co to może oznaczać? Dodam ze staram się o dziadzie i wszystkie symptomy mnie niepokoja

    Nicolca25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety obserwację z temp pod pachą można wyrzucić do śmieci.
    Podstawą jest badanie w jamie ustnej bądź pochwie. :)

    Temperaturę mierzymy codziennie rano - o tej samej godzinie. :)

    o spadku temperatury mówimy gdy temperatura w II fazie dojdzie do poziomu z I fazy. :) F
    ajnie jakbyś udostępniła wykres wtedy łatwiej by było. A tak to trzeba to sobie wyobrazić jak wygląda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2017, 10:10

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ