Forum Starając się - ogólne SPIRULINA
Odpowiedz

SPIRULINA

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • H30 Autorytet

Wysłany: 16 września 2013, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś ma doświadczenie ze spiruliną

f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Jus1985 Autorytet

Wysłany: 16 września 2013, 17:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirulina ma wit B i żelazo ale nie powinny jej spożywać kobiety w ciąży ale nie wiem jak to jest przy staraniu się.

3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Lillenka Autorytet

Wysłany: 16 września 2013, 19:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, ja brałam w ciąży, nie wiedziałam,że nie można...
    Morfologię miałam za to świetną, nawet hemoglobina i żelazo były na przyzwoitym poziomie,choć mam z nimi problem od dziecka

ckai3e3kxad05tjw.png

gg64anlirmc029it.png
  • H30 Autorytet

Wysłany: 17 września 2013, 08:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja zaczęłam brać ponad tydzień temu i czuję się lepiej i licze że to pomoże

f2w3dqk3c83qeku9.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego