Forum Starając się - ogólne SPIRULINA
Odpowiedz

SPIRULINA

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • H30 Autorytet

Wysłany: 16 września 2013, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś ma doświadczenie ze spiruliną

f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Jus1985 Autorytet

Wysłany: 16 września 2013, 17:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirulina ma wit B i żelazo ale nie powinny jej spożywać kobiety w ciąży ale nie wiem jak to jest przy staraniu się.

3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Lillenka Autorytet

Wysłany: 16 września 2013, 19:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, ja brałam w ciąży, nie wiedziałam,że nie można...
    Morfologię miałam za to świetną, nawet hemoglobina i żelazo były na przyzwoitym poziomie,choć mam z nimi problem od dziecka

ckai3e3kxad05tjw.png

gg64anlirmc029it.png
  • H30 Autorytet

Wysłany: 17 września 2013, 08:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja zaczęłam brać ponad tydzień temu i czuję się lepiej i licze że to pomoże

f2w3dqk3c83qeku9.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego