X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SPIRULINA
Odpowiedz

SPIRULINA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 16 września 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś ma doświadczenie ze spiruliną

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 16 września 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirulina ma wit B i żelazo ale nie powinny jej spożywać kobiety w ciąży ale nie wiem jak to jest przy staraniu się.

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Lillenka Autorytet
    Postów: 309 373

    Wysłany: 16 września 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, ja brałam w ciąży, nie wiedziałam,że nie można...
    Morfologię miałam za to świetną, nawet hemoglobina i żelazo były na przyzwoitym poziomie,choć mam z nimi problem od dziecka

    ckai3e3kxad05tjw.png

    gg64anlirmc029it.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 17 września 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja zaczęłam brać ponad tydzień temu i czuję się lepiej i licze że to pomoże

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • karolaEM Ekspertka
    Postów: 207 52

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spiruline sproszkowaną dodaje do koktajli. Ale czy pomaga w zajściu? Nie wiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2021, 16:09

    Karolina 👩 33
    Krzysiek 🧔 30
    Starania o 👶 od Maja 2017

    PCOS zdiagnozowane

    1 biochem maj 2021

    14.07.2021 Pink Test II
    15.07.2021 Beta ujemna <0,2mlU/ml

    walczymy dalej
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ