Forum Starając się - ogólne Spóźnia się..
Odpowiedz

Spóźnia się..

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sonia94 Autorytet

Wysłany: 30 maja 2017, 12:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dziś już 36 dzień cyklu a miesiączki nie ma. Byłam właśnie u ginekologa ale powiedział mi że nic nie widzi.. :( cykle przeważnie mam 28 dniowe.. raz na jakiś czas zdarzało się kilka godzin opóźnienia ale jeszcze nie aż tyle.. temperatury ostatnio nie mierzyłam i teraz nie wiem co myśleć... Miała któraś z Was taką sytuację?

Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • szatynkowato Autorytet

Wysłany: 30 maja 2017, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, a robiłaś test? Robiłaś badanie bety? Beta Ci wszystko wyjaśni.

Ja miałam zawsze cykle jak w zegarku 29dniowe. Ostatnio miałam 34 dni, dziś mam 32 i @ nie ma. I u kilku dziewczyn też widziałam, że w tym miesiącu się spóźnia, a testy negatywne. Nie wiem o co chodzi.

Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Trasfer 15.10.21 dwudniowiec 5A
  • Sonia94 Autorytet

Wysłany: 30 maja 2017, 16:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem właśnie co jest... Zmiana pogody czy co? Nie robiłam testow ale jeśli nie dostanę @ zrobię... Jakieś dziwne plamienia tylko mam od dwóch dni.. :/ zobaczymy co i jak...

Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • Chudik34 Koleżanka

Wysłany: 30 maja 2017, 18:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cykle zazwyczaj 27 dniowe dziś mija 30dzień i nic. Testy negatywne a po godzinie wychodzi druga kreska. Wg ulotki nie biorę ich za pozytywny. Temp spadła dziś prawie do podstawowej a @ brak. Może jutro dziwne rzeczy.

"Mocno wierzę w to, że dzieci nie umierają. One zmieniają datę porodu."

k1j34u1.png[/url]
    wtw0wmk.png[/url]
    <a
    Nasz Aniolek <3 [*] 02.11.2015 <3
    4b9ag82yyv8hym6w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego