X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Spóźnia się..
Odpowiedz

Spóźnia się..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 30 maja 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dziś już 36 dzień cyklu a miesiączki nie ma. Byłam właśnie u ginekologa ale powiedział mi że nic nie widzi.. :( cykle przeważnie mam 28 dniowe.. raz na jakiś czas zdarzało się kilka godzin opóźnienia ale jeszcze nie aż tyle.. temperatury ostatnio nie mierzyłam i teraz nie wiem co myśleć... Miała któraś z Was taką sytuację?

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 30 maja 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, a robiłaś test? Robiłaś badanie bety? Beta Ci wszystko wyjaśni.

    Ja miałam zawsze cykle jak w zegarku 29dniowe. Ostatnio miałam 34 dni, dziś mam 32 i @ nie ma. I u kilku dziewczyn też widziałam, że w tym miesiącu się spóźnia, a testy negatywne. Nie wiem o co chodzi.

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 30 maja 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem właśnie co jest... Zmiana pogody czy co? Nie robiłam testow ale jeśli nie dostanę @ zrobię... Jakieś dziwne plamienia tylko mam od dwóch dni.. :/ zobaczymy co i jak...

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • Chudik34 Koleżanka
    Postów: 75 15

    Wysłany: 30 maja 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cykle zazwyczaj 27 dniowe dziś mija 30dzień i nic. Testy negatywne a po godzinie wychodzi druga kreska. Wg ulotki nie biorę ich za pozytywny. Temp spadła dziś prawie do podstawowej a @ brak. Może jutro dziwne rzeczy.

    "Mocno wierzę w to, że dzieci nie umierają. One zmieniają datę porodu."

    k1j34u1.png[/url]
    wtw0wmk.png[/url]
    <a
    Nasz Aniolek <3 [*] 02.11.2015 <3
    4b9ag82yyv8hym6w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ