X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Spóźnia sie okres
Odpowiedz

Spóźnia sie okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bursztynek. Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam cykl miałam 28.maja. Współżycie było 12.06.bez zabezpieczenia ale raczej bez finiszu we mnie ja tak uważam prawdy nie znam niestety dzis jest 31 dzień a okres spóźnia sie 3 dni bądź 1 jeśli bym liczyła co 30dni cyklu testy dwa negatywne czy to za wcześnie na test? Czy mogłam zajść mimo braku wytrysku w dniu penetracji byłam bardzo Mokra więc raczej dni płodne bądź nawet owulacja nie wiem Co Myśleć zawsze mam cykle regularne w kwietniu miałam 28 i w maju 28 a teraz cisza jak nigdy.
    Od czasu do czasu czuje pobolewanie jak na okres i mrowienie w piersiach a dnia 18czerwca miałam silny ale to b silny mocny ból brzucha a raczej podbrzusza minęło może po 15 minutach tak bolało. Że się położyłam na chwile.. Co sądzicie? Dodam. Że mam sucho a jeśli. Pojawi Się służ to Jest biały albo lekko. Żółty jak Serek nawet jak przepraszam za określenie kozy z nosa wiecie o Co chodzi lepkie taki z grudkami i wg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2020, 11:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynek. wrote:
    Witam cykl miałam 28.maja. Współżycie było 12.06.bez zabezpieczenia ale raczej bez finiszu we mnie ja tak uważam prawdy nie znam niestety dzis jest 31 dzień a okres spóźnia sie 3 dni bądź 1 jeśli bym liczyła co 30dni cyklu testy dwa negatywne czy to za wcześnie na test? Czy mogłam zajść mimo braku wytrysku w dniu penetracji byłam bardzo Mokra więc raczej dni płodne bądź nawet owulacja nie wiem Co Myśleć zawsze mam cykle regularne w kwietniu miałam 28 i w maju 28 a teraz cisza jak nigdy.
    Od czasu do czasu czuje pobolewanie jak na okres i mrowienie w piersiach a dnia 18czerwca miałam silny ale to b silny mocny ból brzucha a raczej podbrzusza minęło może po 15 minutach tak bolało. Że się położyłam na chwile.. Co sądzicie? Dodam. Że mam sucho a jeśli. Pojawi Się służ to Jest biały albo lekko. Żółty jak Serek nawet jak przepraszam za określenie kozy z nosa wiecie o Co chodzi lepkie taki z grudkami i wg

    Infekcja

  • Bursztynek. Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 28 czerwca 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Infekcja nie wchodzi w grę żadnych niepokojących objawów w dniu okresu szybka na dole twarda okresu brak teraz na gorze twarda raczej zamknięta dużo służy teraz b wodnistego mlecznego... Testy dwa ujemne przed okresem może za wczesnie zrobiony.

  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 902 309

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz jak serek wskazuje na infekcje. Nie musisz mieć innych objawów. Powtórz test i jeśli znowu negatywny idź do lekarza.

    ❌Diwa PCOS.
    ❌brak ovu

    ❌Testosteron 114 ng/dl (6-82)
    ❌Progesteron 0.54 ng/ml (1,83-23,9)
    ✔️Estradiol 66,10 pg/ml (12,4-233)
    ❌LH 17mlU/ml (2.4-12,6)
    ✔️FSH 5,69 mlU/ml (3,5-12,5)
    ✔️Prolaktyna 19,30 ng/ml (4,79-23,3)
    ❌DHEAS-O4 812,00 µg/dl (98,8-340)
    ❌SHGB 24,85 nmol/l (32,4-128)
    ✔️TSH 1,860 µIU/ml (0,27-4,2)
    ✔️FT3 4,11 pg/ml (2-4,4)
    ✔️FT4 1,07 ng/dl (0,93-1,7)
    ✔️Anty TG 10,50 IU/ml (0-115)
    ✔️Anty TPO < 9 IU/ml (0-34)


    💊 Sundose
    💊 NAC
    💊 wit D 2000j
    💧 Królowa


    🏡 okolice Wrocławia

    6b6b84ffcdd41544a60766333fed0ea0.png
  • Bursztynek. Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 1 lipca 2020, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem sama, okres spóźniony 6dni, dziś w nocy po stosunku lekkie różowe planie nie a teraz typowe kawa z mlekiem, czy jest możliwość przesunięcia np owulacji o tydzień i tym samym pozniejszej im plantacji przy cyklu 28-30dniowym...mam też inne objawy które mogłabym uznać za pierwsze objawy ciąży, senność zmęczenie, wrażliwość, pobolewa nie podbrzusza jak na okres z y dzień przed miesiączka jakoś, migrena, raz noga tzn złapałam skurcz nogi, piersi czasem pieka, czasem mówią mam wrażenie że są pełniejsze takie od wody, klubie w ppdbrzuszu, przelewanie, dwa razy biegunka z rana dzień po dniu... Nadpomne że jestem osobą o regularnych cyklach od zawsze, pierwszy raz okres wstrzymany testy dwa negatywne wyszły ale to wiem. że się i czasem zdarza lekarz na jutro ale co. Owe Panią sądzą? Dziekuje

  • Bursztynek. Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 1 lipca 2020, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres miałam 28.5.okresu brak do dzis..

  • Bursztynek. Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 1 lipca 2020, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i sluz jest bardziej przezroczysty i uczucie mokra jakbym się posikała albo miała dostać okresu a go nie ma.

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 1 lipca 2020, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego nie zrobisz badania z krwi - beta hcg? Przecież tutaj na forum nikt Ci nie powie czy jesteś w ciąży, czy nie. Tylko beta Ci to powie.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 1 lipca 2020, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ale jak można nie wiedzieć czy mężczyzna skończył czy też nie w środku? Przecież sperma się nie rozpuści w środku i musi wyjść... mniejsza o to.
    U każdej stosunkowo zdrowej i regularnie @ kobiety może zdarzyć się cykl bezowulacyjny w roku . Jest to całkiem normalne. Może się również wydarzyć wiele czynników jak stres , grypa, podróż, zmiana klimatu, upał które wpłynie na jajeczkowanie i okres .
    Śluz który wygląda jak serek czy kozy z nosa zdrowym nie Jest i wymaga konsultacji ginekologicznej. Nawet pomimo braku inych dolegliwości może wystąpić infekcja.
    Wszystkie powyższe ciążowe obiawy mogą być objawami pms , cyklu bezowulacyjnego czy nawet torbieli . Jeśli do tej pory @ były regularne , jest małym szokiem dla organizmu brak miesiączki i dlatego nietypowe obiawy często jak ciążowe. Wbrew pozorom ciążowe obiawy zaczynają się delikatnie później niż termin @ u większości kobiet .
    Testy mogą udać wynik fałszywie negatywny bądź pozytywny . To tylko test . Jeśli owulacji się przesunela A test był za szybko robiony ciąży przed zagniezdzeniem nie wykaże. Najlepsza opcja jest beta hgc z krwi i tyle w temacie .
    Tak . Kobieta może teoretycznie zajść od samego prejalkulatu . Czyli stosunku przerywanego . Ale musi być mega zdrowa i dobrze się odżywiać i dbać o siebie . Żyć bez stresu i chorób A facet musi być super bykiem rozpłodowym co pół miasta zapłoni w jedna noc. Kiedyś nasze babki może tak zachodziły. Jak nie było tyle chemii w życiu i takiego tempa życia. Niestety nasze pokolenia są coraz słabsze , A choroby cywilizacyjne skutecznie wpływają na płodność ludzkości.
    Ja Ci napisze że w ciąży nie jesteś bądź jesteś, to również dobrze mogę dorabiać za wróżę.

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2020, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynek. wrote:
    Nie wiem sama, okres spóźniony 6dni, dziś w nocy po stosunku lekkie różowe planie nie a teraz typowe kawa z mlekiem, czy jest możliwość przesunięcia np owulacji o tydzień i tym samym pozniejszej im plantacji przy cyklu 28-30dniowym...mam też inne objawy które mogłabym uznać za pierwsze objawy ciąży, senność zmęczenie, wrażliwość, pobolewa nie podbrzusza jak na okres z y dzień przed miesiączka jakoś, migrena, raz noga tzn złapałam skurcz nogi, piersi czasem pieka, czasem mówią mam wrażenie że są pełniejsze takie od wody, klubie w ppdbrzuszu, przelewanie, dwa razy biegunka z rana dzień po dniu... Nadpomne że jestem osobą o regularnych cyklach od zawsze, pierwszy raz okres wstrzymany testy dwa negatywne wyszły ale to wiem. że się i czasem zdarza lekarz na jutro ale co. Owe Panią sądzą? Dziekuje

    Jeśli szukasz objawów ciazy to Ci napisze , ze jak zaszlam w ciaze - nie mialam ZADNYCH objawów ZADNYCH poza pozytywnym testem ;-)
    Wszystkie poprzednie miesiace : co miesiąc mialam objawy ciazy ;-)
    To tylko głowa
    Choć zycze oczywiście 2 kresek :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ