X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Spóźniająca się @
Odpowiedz

Spóźniająca się @

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 20 lutego 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny... Od dłuższego czasu nie mierzę tempki chciałam trochę od tego odpocząć.. Ale dziwna sytuacja dzisiaj jest 14 dzień gdzie spóźnia mi się @ pare dni temu robiłam test i negatywny... w sumie nie mam żadnych objawów prócz SENNOŚCI która mnie prześladuje od paru dni... Czy któraś z Was miała podobną sytuację ? W poniedziałek mam wizyte u gina...

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 20 lutego 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja20 wrote:
    Cześć dziewczyny... Od dłuższego czasu nie mierzę tempki chciałam trochę od tego odpocząć.. Ale dziwna sytuacja dzisiaj jest 14 dzień gdzie spóźnia mi się @ pare dni temu robiłam test i negatywny... w sumie nie mam żadnych objawów prócz SENNOŚCI która mnie prześladuje od paru dni... Czy któraś z Was miała podobną sytuację ? W poniedziałek mam wizyte u gina...

    A objawy owulacji miałaś? U mnie kiedyś zatrzymała się owulacja - cykl trwał 56-dni, a @ musiałam wywoływać luteiną. Miałam dwa takie przypadki. Przyczyn może być dużo, nawet tak prozaicznych jak stres. U mnie była to chyba kwestia zbyt niskiego cholesterolu.

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 20 lutego 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak objawy owulki miałam więc nie wiem... Stresu żadnego raczej też nie miałam..

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • Matik2012 Przyjaciółka
    Postów: 98 82

    Wysłany: 22 lutego 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez jak do tej pory owu była, przynajmniej tak wynika z wykresu zwykle @ 28 czasami 31 a dziś 43dc

    marzenia się spełnią
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ