X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Spóźniony okres, test
Odpowiedz

Spóźniony okres, test

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aga_93 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 28 marca 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie!

    Dziewczyny, mam do Was pytanie.
    Okres spóźnia mi się już trzeci dzień. Przed chwilą zrobiłam test, druga kreseczka wyszła blado różowa, gruba, ale jaśniejsza.

    Myślicie, że się udało?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jeśli druga kreska jest bladziutka to oznacza że jesteś w ciąży. Gratuluję. Jutro idź na test beta z krwi.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 28 marca 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana skoro wyszla gruba ale blada tzn ze masz hormon beta hcg w moczu. Lec na bete.ewentualnie za dwa dni powtorz test. Krecha powinna byc mocniejsza.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ