X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki urodzone w lutym łączny się:)
Odpowiedz

Staraczki urodzone w lutym łączny się:)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karolaEM Ekspertka
    Postów: 207 52

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Założyłam ten topik dla staraczek urodzonych w lutym. Dajcie znać z którego lutego jesteście, ile macie lat, ile czasu się staracie. Dołączajcie, stwórzmy fajną społeczność lutowych staraczek. Ja jestem z 27 lutego, mam 33 lata, jestem mężatką, staramy się z mężem już prawie 4 lata.

    Karolina 👩 33
    Krzysiek 🧔 30
    Starania o 👶 od Maja 2017

    PCOS zdiagnozowane

    1 biochem maj 2021

    14.07.2021 Pink Test II
    15.07.2021 Beta ujemna <0,2mlU/ml

    walczymy dalej
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ