X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w Norwegii
Odpowiedz

Staraczki w Norwegii

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 4 maja 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hei !
    Czy są tu jakieś staraczki z Norwegii ?

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • AneTkaa87 Autorytet
    Postów: 548 211

    Wysłany: 6 maja 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja jestem Staraczką mieszkającą w Norwegii :)
    Zielonooka7 jakie miasto?

  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 6 maja 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że dołączyłaś :) ja mieszkam w okolicach Kragerø a ty ?
    Widzę, że już dość długo się starasz. Ja właśnie zaczęłam 9 miesiąc starań. Właściwie to ponowne starania po zabiegu łyżeczkowania ( puste jajo płodowe ).
    Jesteś tutaj pod opieką lekarza czy tylko w Polsce ?

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • AneTkaa87 Autorytet
    Postów: 548 211

    Wysłany: 7 maja 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj:) Udzielam się na innym forum, ale tam to dziewczyny z Pl ;) Przykro mi, że miałaś zabieg.. Na pewno niedługo doczekasz się dobrych wieści :)
    A u mnie to wygląda tak, że kilka lat temu się staraliśmy przez dwa lata i było poronienie, na szczęście obyło się bez zabiegu, a teraz drugie podejście i właśnie minął rok od tych nowych starań. Leczę się tylko w Polsce, właśnie od kwietnia jestem pod opieką Invicty i mamy plan działania, więc jestem pozytywnie nastawiona. A moje miasto to Stavanger.
    U mnie o dziwo od kilku dni ciepło około 20stopni, zupełnie jak nie Norwegia :)

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 7 maja 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Wątek mnie zainteresował choć ja już po staraniach :)
    pozdrawiam ze Stavanger i trzymam kciuki!
    My o córkę staraliśmy się 36 cykli, choruję na endometriozę.
    Po porodzie choroba wróciła i lekarz zasugerował szybkie starania o drugie maleństwo jeśli nie chcemy ponownie mieć takich problemów (straciłam 4 ciąże). I za około 40 dni powitamy synka :)
    Na belly, na fiolecie, jest wątek "ciąża w Norwegii" :) jak chcecie to chodźcie, wątek troche nam umiera ale są mamy które już tulą swoje maluszki, ciężarne... więc i zapraszamy staraczki :)
    powodzenia!

    AneTkaa87 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 7 maja 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważne, że macie ustalony plan teraz tylko działać :)i pozytywne myślenie przede wszystkim ;)
    Ja pod koniec maja lecę do Polski i chcę się tam skonsultować z ginekologiem. Tutaj jakoś nie jestem do nich przekonana... Może też dlatego, że tutaj chodziłam do lekarza w ciąży oczywiście tylko fastlege, ale mówiłam mu, że mam ciągle bóle brzucha, byłam też z tymi bólami na legevakt i powiedziano mi, żebym paracet wzięła nikt nic nie sprawdził dopiero poleciałam do PL i tam się dowiedziałam, że nic nie będzie z mojej ciąży , tutaj pewnie by mnie tak zwodzili aż w końcu bym poroniła sama...

    Stavanger kawał drogi stąd ;) Tutaj przez dwa dni tak samo było około 20 st., wczoraj nawet ładnie mnie przypiekło :D ale dzisiaj już deszczowo-rzeczywistość powróciła :D

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • AneTkaa87 Autorytet
    Postów: 548 211

    Wysłany: 7 maja 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielonooka no właśnie, oni tu nawet nie zrobią usg, a jak się poroni to oni się nawet nie przejmują, paracet na wszystko.. dla mnie masakra i wolę się nie wypowiadać, bo bym musiała nieźle klnąć ;)
    Ty kochana już trochę przeszłaś, więc myślę że do Polski jedź na leczenie, tutaj niestety oni mają inne podejście.
    Tak, ja się cieszę że mamy plan działania i jestem dobrej myśli. Lekarz powiedział, że na pierwszy rzut oka nie widzi przeciwwskazań abyśmy nie mieli mieć dziecka :) Ta myśl mnie trzyma.
    No niestety kawałek mamy do siebie;) A z Polski skąd jesteś? Ja z północy Polski.

    Hej Pianistka! Widzę że Ty też ze Stavanger :) Jej super gratulacje!! Swoje już przeszłaś, więc radość niesamowita że mam już drugą dzidzie pod sercem! Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie:) Dziękuję za podanie wątku z Norwegii, bo nie wiedziałam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo przepraszam, że tak wpadam, ale mam pytanie do Ciebie AneTkaa87 bo widzę, że leczysz się w Gdańsku. Możesz mi powiedzieć gdzie robiliście dokładnie badanie nasienia?

  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 7 maja 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Hej dziewczyny!
    Wątek mnie zainteresował choć ja już po staraniach :)
    pozdrawiam ze Stavanger i trzymam kciuki!
    My o córkę staraliśmy się 36 cykli, choruję na endometriozę.
    Po porodzie choroba wróciła i lekarz zasugerował szybkie starania o drugie maleństwo jeśli nie chcemy ponownie mieć takich problemów (straciłam 4 ciąże). I za około 40 dni powitamy synka :)
    Na belly, na fiolecie, jest wątek "ciąża w Norwegii" :) jak chcecie to chodźcie, wątek troche nam umiera ale są mamy które już tulą swoje maluszki, ciężarne... więc i zapraszamy staraczki :)
    powodzenia!


    Hej Pianistka :) Gratulacje i szczęśliwego rozwiązania :) jesteś idealnym przykładem i motywacją, żeby się nie poddawać i walczyć o upragnioną ciąże :)
    Co do wątku na belly mam nadzieję, że niedługo dołączymy tam na dobre :D a i tutaj też zapraszamy ;)

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 7 maja 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AneTkaa87 wrote:
    zielonooka no właśnie, oni tu nawet nie zrobią usg, a jak się poroni to oni się nawet nie przejmują, paracet na wszystko.. dla mnie masakra i wolę się nie wypowiadać, bo bym musiała nieźle klnąć ;)
    Ty kochana już trochę przeszłaś, więc myślę że do Polski jedź na leczenie, tutaj niestety oni mają inne podejście.
    Tak, ja się cieszę że mamy plan działania i jestem dobrej myśli. Lekarz powiedział, że na pierwszy rzut oka nie widzi przeciwwskazań abyśmy nie mieli mieć dziecka :) Ta myśl mnie trzyma.
    No niestety kawałek mamy do siebie;) A z Polski skąd jesteś? Ja z północy Polski.


    I oby lekarz miał rację ;) czasem wystarczy, że lekarz naprowadzi na właściwy tor i kończy się to szczęśliwie ciążą :) czego ci bardzo życzę :)

    Tutaj w NO mamy do siebie kawałek i w Polsce tak samo z zupełnie innych części jesteśmy, ja jestem z południowo-wschodniej części Polski ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2017, 19:54

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • AneTkaa87 Autorytet
    Postów: 548 211

    Wysłany: 7 maja 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Bardzo przepraszam, że tak wpadam, ale mam pytanie do Ciebie AneTkaa87 bo widzę, że leczysz się w Gdańsku. Możesz mi powiedzieć gdzie robiliście dokładnie badanie nasienia?

    Kochana robiliśmy w Gamecie. Chcesz zobaczyć dokładnie kartkę z wynikiem? Na wątku o staraczkach wczoraj chyba dawałaś mi maila i też Ci już coś wysyłałam :)

    Cynamonowaaa lubi tę wiadomość

  • AneTkaa87 Autorytet
    Postów: 548 211

    Wysłany: 7 maja 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielonooka7 wrote:
    AneTkaa87 wrote:

    I oby lekarz miał rację ;) czasem wystarczy, że lekarz naprowadzi na właściwy tor i kończy się to szczęśliwie ciążą :) czego ci bardzo życzę :)

    Tutaj w NO mamy do siebie kawałek i w Polsce tak samo z zupełnie innych części jesteśmy, ja jestem z południowo-wschodniej części Polski ;)

    Też mam taką nadzieję, że ten lekarz będzie wiedział co dalej robić.
    No to faktycznie wszędzie mamy daleko do siebie ;)

  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 8 maja 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz jadę na krótko do Polski, ale mam nadzieję, że też coś mi się uda ustalić z ginekologiem :) do tej pory nie robiłam żadnych badań zwyczajnie czekałam i wychodziłam z założenia, że jak jeden raz zaszłam w ciąże to i drugi też zajdę, ale może jednak potrzebuje troche pomocy lekarza.

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • AneTkaa87 Autorytet
    Postów: 548 211

    Wysłany: 8 maja 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielonooka7 wrote:
    Ja teraz jadę na krótko do Polski, ale mam nadzieję, że też coś mi się uda ustalić z ginekologiem :) do tej pory nie robiłam żadnych badań zwyczajnie czekałam i wychodziłam z założenia, że jak jeden raz zaszłam w ciąże to i drugi też zajdę, ale może jednak potrzebuje troche pomocy lekarza.

    A widzisz to jednak nie zawsze tak działa... Lepiej się zbadać, ja też myślałam że po poronieniu od razu zajdę a tu psikus... Spokojnej podróży do Polski i powodzenia w badaniach :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ