X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z chorobami tarczycy
Odpowiedz

Staraczki z chorobami tarczycy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakładam nowy wątek gdyż wiem, że ten problem dotyczy wielu kobiet. Sama mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Do tego wysoki wynik przeciwciał. Czy któraś z Was stara sie mając przeciwciała, czy jakoś to leczycie. Wierzę, że tarczyca leczona nie jest przeciwwskazaniem do zajścia i utrzymania. Może są tu jakieś mamy, którym udało się mimo takiego problemu. Zapraszam do dyskusji.

    Kotynieniek lubi tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • aguś82 Ekspertka
    Postów: 139 83

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w klubie , moge sie niestety dopisac do grona tarczycowych:( jutro ide do endo bo na razie mam tylko wyniki badań wiec czekam co mi powie, pozdrawiam

    Olena lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68662.png
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj aguś82, jak będziesz po wizycie to daj znać koniecznie co się dowiedziałaś. Jakie masz wyniki? Mój endo jest dobrej myśli, nawet zachęca do starań, mimo że moje tsh to wciąż jeszcze 3,62.

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • aguś82 Ekspertka
    Postów: 139 83

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena wrote:
    Witaj aguś82, jak będziesz po wizycie to daj znać koniecznie co się dowiedziałaś. Jakie masz wyniki? Mój endo jest dobrej myśli, nawet zachęca do starań, mimo że moje tsh to wciąż jeszcze 3,62.

    Moje wyniki mozesz zobaczyc w komentazu pod moim wykresem, jak wroce od endo na pewno napisze co i jak, pozdrawiam

    https://www.maluchy.pl/li-68662.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki, masę info w tym temacie znajdziecie w forach "Starając się z pomocą medyczną". Może tam załóżcie ten topik, to trafi do Was więcej zainteresowanych tematem dziewczyn. (np. JA - biorę euthyrox po operacji tarczycy)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki mauysia. Ja już znalazłam topik tak jak mówisz na "Staraniach z pomocą medyczną" Jak bym wcześniej zauważyła nie zakładałabym tutaj. Zapraszam dziewczyny do Starań z pomocą medyczną...

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ