X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z obawami - wspieramy się :)
Odpowiedz

Staraczki z obawami - wspieramy się :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, chciałabym aby to był wątek w którym możemy podzielić się swoimi obawami. Nie karmić lękiem, ale mieć gdzie pogadać o tym, co nas martwi.

    Ja mam obawy o drugą ciążę. Naczytałam się, że pierwsza może być książkowa a z druga mogą być problemy. Też czegoś się boicie?

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 1 września 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lillirose ja chyba wszystkiego ;)
    4 pierwsze ciąże straciłam.
    5 tą donosiłam ale cały I trymestr krwawiłam, miałam zakaz dźwigania, w ogóle to najlepiej leżeć plackiem.
    Boję się, że teraz będzie to samo. a przy 7 miesięcznym dziecku....
    Już pomijając fakt, że boję się poronienia choć to jakoś spycham na tył głowy, bo skoro córkę urodziłam to znaczy że się da ;)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 1 września 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Lillirose ja chyba wszystkiego ;)
    4 pierwsze ciąże straciłam.
    5 tą donosiłam ale cały I trymestr krwawiłam, miałam zakaz dźwigania, w ogóle to najlepiej leżeć plackiem.
    Boję się, że teraz będzie to samo. a przy 7 miesięcznym dziecku....
    Już pomijając fakt, że boję się poronienia choć to jakoś spycham na tył głowy, bo skoro córkę urodziłam to znaczy że się da ;)
    Ja poronienia tez, tego że znaczne cieszyć się z testu, z bety i potem pustka.
    Pierwsza ciąża była bez najmniejszych komplikacji i ciągle mam w głowie, ze nie można mieć tyle szczęścia przy takim ogromie nieszczęścia wokół...
    Boje się tez jak sobie dam rade z dwójka maluchow. Jedno 2 latka, drugie noworodek. Ale jak inni dają to chyba nie ma takiej tragedii?
    Twoja córa już chodzi?

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 1 września 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co Ty ;) ma 6,5 miesiąca... siedzi i zaczyna raczkować póki co. pewnie troche poczekamy zanim pójdzie ;)
    I naprawdę boje się, bo gdyby udało się teraz to miałabym w domu noworodka i 15 miesięczne dziecko :o
    w zasadzie mała byłaby w wieku Twojego szkraba teraz kiedy urodziłby się maluszek.
    Nie wyobrażam sobie tego trochę :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 1 września 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    No co Ty ;) ma 6,5 miesiąca... siedzi i zaczyna raczkować póki co. pewnie troche poczekamy zanim pójdzie ;)
    I naprawdę boje się, bo gdyby udało się teraz to miałabym w domu noworodka i 15 miesięczne dziecko :o
    w zasadzie mała byłaby w wieku Twojego szkraba teraz kiedy urodziłby się maluszek.
    Nie wyobrażam sobie tego trochę :D
    Musialam coś źle przeczytać, wkrecilo mi się ze ma 10 :D
    Właśnie miałam to napisać ze miałaby dokładnie tyle samo co mój Mały :D no to rewolucja, bo u nas i ząbkowanie, chodzenie i mówienie. Najpierw zastój parę miesięcy a teraz wszystko na raz :D u dziewczynek zazwyczaj szybciej to przebiega, więc możliwe ze mialabys już całkiem samodzielna pannę :) koleżanka ma 16 miesięczną core, która biega, sama je, pije kubka i buzia się jej nie Zamyka :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 1 września 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lillirose, no moja młoda dość szybko leci ze wszystkim. usiadła mając 5,5 mies, jak miała 6 to bez problemu po całym domu pełzała :) głowę podnosiła leżąc na brzuszku mając 3 dni :d taka mi się silna dziołcha trafiła :) więc myślę, że dość szybko pójdzie :) jeść oczywiście ją karmię, ale jak dam do rączki warzywo czy chrupka to zje, z kubka pije choć ja go trzymam oczywiście ;) no zobaczymy... najbardziej przeraża mnie wstawanie w nocy. bo do niej wstaję od 3-4 razy do 8 co noc. rekord to 12 :P także póki co nie zapowiada się na przespanie nocy, a wiadomo, w ciąży dochodzi dodatkowe zmęczenie...

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ