X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 24 września 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia kciuki! ;-)

    Ja również polecam imbir! To jest mój najlepszy jesienno-zimowy towarzysz ;-)

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 24 września 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też uwielbiam imbir o tej porze roku :)

    65cs, 30 lat
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 25 września 2017, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja melduję się po hsg :) od lekarza dostalismy czerwoną kartkę jeśli chodzi o staranie się w owu po hsg, także spokojne czekamy do kolejnego cyklu. Prawdopodobnie będę miała zbijana prolaktynę bromergonem, czytałam wieeeele mało pozytywnych opinii, ale jesli ma pomóc to przetrwam! Frelcia trzymam kciuki i dołączam do grupy oczekującej Twojej bety ;) Miłego początku tygodnia laski ;*

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 25 września 2017, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no i dzis w poludnie lecę po wyniki tego hsg, mam nadzieje że jednak wszystko ok a kontrast pousuwał słynne wyczytane w internecie mikrozrosty utrudniające zajście :D

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 01:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się powoli godzę że to jakaś torbiel :/ nawet dla mojej siostry już ten czas jest podejrzany :(

    Dziękuję za kciuki <3

    Myślałam że po Clo chociaż w terminie wszystko będzie :/

  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 25 września 2017, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, trzymam kciuki za pozytywny wynik dzisiaj :*

    Mnie dopadło choróbsko i trochę rozłożyło w ten weekend :( i @ też przyszła, ale tego się spodziewałam, bo w tym miesiącu to nawet się choć trochę nie przyłożyliśmy, by się udało :)

    Martwi mnie jedynie, że od ponad tygodnia czuje ból z prawej strony jakby jajnik, poprzednim razem też tak miałam i nie wiem, czy wybrać się do lekarza, by to sprawdzić..

    Dodatkowo zainstalowałam sobie w ten weekend aplikację Clue na telefonie, bo z ciekawości chce poobserwować swój cykl :)

    zpbnroeqnmec200u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala_misia wrote:
    Frelcia, trzymam kciuki za pozytywny wynik dzisiaj :*

    Mnie dopadło choróbsko i trochę rozłożyło w ten weekend :( i @ też przyszła, ale tego się spodziewałam, bo w tym miesiącu to nawet się choć trochę nie przyłożyliśmy, by się udało :)

    Martwi mnie jedynie, że od ponad tygodnia czuje ból z prawej strony jakby jajnik, poprzednim razem też tak miałam i nie wiem, czy wybrać się do lekarza, by to sprawdzić..

    Dodatkowo zainstalowałam sobie w ten weekend aplikację Clue na telefonie, bo z ciekawości chce poobserwować swój cykl :)
    Misia ja też tak mam z tym jajniki, byłam u gina i nic nie widział. Przeszło mi jakoś pod konie @ i po owulacji znowu ciągnie i kłuje.

  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 25 września 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem, na co się zdecydować... Muszę to głęboko przemyśleć :P

    W ogóle to wczoraj w radiu słyszałam z moim Mężem, że odkopano ciało noworodka w zachodniopomorskim.. Straszne i przykre to naprawdę.. :(

    zpbnroeqnmec200u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zdrówka!!!!!!! :*

    Ja od wczoraj mierze temperatury w pochwie zamiast w buzi i palnelam sobie w łeb że wcześniej tak nie robiłam. Dzisiaj mam 37,4. To się na okres nie zanosi.

    lamka, PLPaulina lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziewczyny zdrówka!!!!!!! :*

    Ja od wczoraj mierze temperatury w pochwie zamiast w buzi i palnelam sobie w łeb że wcześniej tak nie robiłam. Dzisiaj mam 37,4. To się na okres nie zanosi.
    Frelcia super! Ale Ty dzisiaj na betę chyba miałaś iść? :>

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziewczyny zdrówka!!!!!!! :*

    Ja od wczoraj mierze temperatury w pochwie zamiast w buzi i palnelam sobie w łeb że wcześniej tak nie robiłam. Dzisiaj mam 37,4. To się na okres nie zanosi.
    Oj nie zanosi.. :D I to bardzo dobrze..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę zaraz idę :p


    Kuźwa a jak to jakaś podwójna owulacja była i dlatego...no nic. Wieczorem będę wiedziała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Idę zaraz idę :p


    Kuźwa a jak to jakaś podwójna owulacja była i dlatego...no nic. Wieczorem będę wiedziała.


    trzymam kciuki !

  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 25 września 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, Ty już tutaj Nam nie czaruj, ciąża jak nic :D czekamy tylko na potwierdzenie Naszych słów :D

    zpbnroeqnmec200u.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 25 września 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia chyba specjalnie pitoli, żeby nie zapeszyć. W ciąży jesteś kobito! :)
    Misia a ja polecam aplikację glow oraz ovuview. Pierwsza po angielsku, druga po polsku. Obliczają nawet prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w aktualnym dniu i dają wskazówki odnośnie dnia cyklu.

    Mnie również choróbsko rozkłada, ale walczę i się nie poddaję

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Frelcia chyba specjalnie pitoli, żeby nie zapeszyć. W ciąży jesteś kobito! :)
    Misia a ja polecam aplikację glow oraz ovuview. Pierwsza po angielsku, druga po polsku. Obliczają nawet prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w aktualnym dniu i dają wskazówki odnośnie dnia cyklu.

    Mnie również choróbsko rozkłada, ale walczę i się nie poddaję


    Spróbuje ovuview.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pitolę ... Bo się boję :( nie wierzę w taki cud w moim przypadku.

  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 25 września 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też spróbuje ovuview w takim razie, chcę zobaczyć z ciekawości jak to w ogóle wygląda, a na telefonie mi najwygodniej :)
    Dużo zdrówka Letitbe!! Ja już powoli wychodzę na prostą, bo nawet jeść nie mogłam przez weekend, bo od gardła całe podniebienie mnie bolało :|

    Frelcia, cuda się zdarzają, więc uwierz! Będzie dobrze, zobaczysz :)

    zpbnroeqnmec200u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam owuview i mi okres za jeszcze kolejny tydzień wyznaczyło :( :D mimo że wpisałam datę owulacji. I fazę lutealna mi przeliczyli na 27 dni. To już masakra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Też mam owuview i mi okres za jeszcze kolejny tydzień wyznaczyło :( :D mimo że wpisałam datę owulacji. I fazę lutealna mi przeliczyli na 27 dni. To już masakra
    czemu tak ??

    Kurde mi ten to owuview wszystki pozmieniało.. Wrrr. nie podoba mi się to !!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2017, 13:18

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ