X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Trójmiasta i okolic 🌊😊
Odpowiedz

Staraczki z Trójmiasta i okolic 🌊😊

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nowanna Autorytet
    Postów: 550 612

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Nie znalazłam na forum wątku staraczek z Trójmiasta :).
    Może są tu jakieś dziewczyny z okolic :)?

    Jak długo się staracie?
    Czy polecacie sprawdzonych ginekologów do monitoringu owulacji?

    Może któraś jest chętna na wspólne spacerki :)?

    09.01.2024 ⏸️ 🥹
    14.01.2024 beta HCG 3066 IU/l
    26.01.2024 0,5 cm 👶🏻 + ❤️
    20.02.2024 3,28cm 👶🏻
    05.03.2024 chłopiec 🩵 🥹
    12.03.2024 7cm chłopczyka 🥹


    preg.png
  • Lusi_nadzieja Debiutantka
    Postów: 10 25

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, pozdrawiam ja już nie staraczka, udało mi się zajść w ciążę naturalnie przy AMH 0,08 😁 więc nie poddawaj się ❤️ cuda się zdarzają ❤️ moją historię opisuje u siebie na insta lusi_nadzieja. Życzę owocnych starań w postaci bombelka ❤️❤️❤️

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ