X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK !!! Jak sie starać w Anglii
Odpowiedz

Staraczki z UK !!! Jak sie starać w Anglii

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Ponieważ metody leczenia w uk sa zupełnie inne niz w naszym kraju zdecydowałam sie założyć nowy temat aby pomoc sobie wzajemnie ... Czytając posty dziewczyn z Polski mam wyrzuty sumienia ze nie mogę przejść tych wszystkich badań w naszym kraju ... Bo wydaje mi sie ze sa badane szczegółowo a przede wszystkim zaczyna sie od przebadania macicy a w uk ? Głupi gp ktory mowi " fine" a mi się gotuje w srodku ... Jestem juz 5 mies staran ale mam 36 lat dla nich to nic ! Co miesiac Daje mi rozpis kiedy mam się kochac !!! O czym ja dawno Wiem !!! Jakie badanie mozna tu wymusic I jak fachowo się naxywaja !!! Łàczmy się rodaczki

    Mania1718 lubi tę wiadomość

    Ferrari
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetny wątek :) Dołączam się ;) Właśnie dzisiaj idę do ulubionej doktor rodzinnej :D Zastanawiam się jak tym razem zareaguje, złość czy rozbawi mnie do łez :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ