X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki zachodniopomorskie
Odpowiedz

Staraczki zachodniopomorskie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Zastanawiam się, czy są wśród was jakieś staraczki z zachodniopomorskiego? Może się powspieramy?

    Ja staram się 8 cykl, na początku byłam załamana, ale teraz powoli uzbrajam się w cierpliwość, spłynął na mnie jakiś dziwny spokój i wierzę, że będzie dobrze. Może to zasługa wielu opowieści ze szczęśliwym finałem, a może dlatego, że zaczynamy z narzeczonym robić powoli badania. Tak czy tak, już tak bardzo nie panikuję. Opowiedzcie o sobie!

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z zach-pom i też staramy się 8 cykli, no teraz będzie 9. Myślałam,że poprzedni cykl będzie owocny,nawet objawy ciąży widziałam, a tu du*a . Już straciłam nadzieje ...

  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kochana, nie trać! Ja właśnie jej nabieram. Wyznacz sobie termin, po którym zaczniesz badania. Ja w każdym miesiącu coś zmieniam/dodaję i dzięki temu jakoś pozytywnie się nakręcam. Co zrobiłam do tej pory:

    kilka miesięcy temu rzuciłam palenie
    łykam wiesiołka
    piłam zioła przez jakiś czas
    zdrowiej się odżywiam
    zakupiłam żel conceive plus
    zaczynamy badania
    przestaję pić alkohol

    8 cykli to nie jest jeszcze tragedia :-)

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zach-pom :)

    Za nami dwa lata starań (cykli nie liczę, żeby się nie denerwować). W listopadzie zobaczyłam te magiczne dwie kreseczki na teście, jednak radość trwała tylko kilka dni... teraz niestety ze względu na leki, które mi podano po poronieniu mamy do końca czerwca szlaban na poczęcie - oby szybko zleciało.

    Pozdrawiam Was :)

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Vincaminor!

    Fajnie, że do nas dołączyłaś. Szybko zleci, mi ostatnio tak syzbko czas płynie, że aż mnie to przeraża.

    Zachodniopomorskie staraczki, odzywać się!

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi właśnie czas leci zdecydowanie za wolno... wydawałoby się, że cała sprawa z poronieniem to już taki szmat czasu temu, a jednak nie - tym bardziej, że hcg jeszcze nie spadło do zera i tak naprawdę nie mogę zamknąć tego rozdziału :/

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakucja wrote:
    No kochana, nie trać! Ja właśnie jej nabieram. Wyznacz sobie termin, po którym zaczniesz badania. Ja w każdym miesiącu coś zmieniam/dodaję i dzięki temu jakoś pozytywnie się nakręcam. Co zrobiłam do tej pory:

    kilka miesięcy temu rzuciłam palenie
    łykam wiesiołka
    piłam zioła przez jakiś czas
    zdrowiej się odżywiam
    zakupiłam żel conceive plus
    zaczynamy badania
    przestaję pić alkohol

    8 cykli to nie jest jeszcze tragedia :-)



    Za badania myślę się wziąć po ślubie . Na pewno inaczej by było, gdyby mojemu facetowi bardziej zależało na dziecku. Niby chce ,ale jedyne co robi to bzyka :D .Nie intersuje się,gdy mówię o witaminkach itp...może to norma u faceta,nie wiem.

    Najgorszy czas to po owulacji, kiedy "widzę" różne objawy ciąży ,a tu przyłazi @.

  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bridget, u nas ślub dopiero we wrześniu, więc wzięliśmy się od razu po podjeciu decyzji o ślubie. Ale mój facet się mega tym wszystkim interesuje.
    Nawet staje na głowie, żeby do mnie przyjechać w dni płodne chociaż na godzinkę, jak wypadają w tygodniu, a w tygodniu z racji pracy mieszkamy 100 km od siebie.

    U mnie najgorszy czas to podczas owulacji, byłam załamana, bo z początku nie miałam śluzu, potem udało mi się go wywołać wiesiołkiem, od 3 cykli strasznie się nakręcałam, że teraz to już musi wyjść, a mimo tego lipa.

    Wychodzi więc, że to nie wina śluzu, więc nie będę się już tak bardzo nakręcać, jak go zobaczę.

    Na początku lutego badanie nasienia i może wtedy coś się wyjaśni.

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • lawenda Przyjaciółka
    Postów: 75 32

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zachodniopomorskie :) kolejny cykl starań tym razem duphaston i wykres szaleje- nie wiem co mam o tym myśleć...POWODZENIA DZIEWCZYNY!!!!

    lawenda
  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Lawenda! A który to cykl? U mnie w tym miesiącu też dziwne temperatury, już dwa razy zaznaczyło mi owulację, ale z żadną się nie zgadzam. Zaraz mam wizytę u gina, może się czegoś dowiem.

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 19 lutego 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zachodniopomorskie ja tez ;) 4 cykl staran...jestescie tu jeszcze...?

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 20 lutego 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja jestem! 9 cykl starań :-(

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • binia29 Przyjaciółka
    Postów: 71 41

    Wysłany: 20 lutego 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja z zachodniopomorskiego. Jest to mój 8 cs. Obecnie mam stwierdzoną nadczynność i jestem w trakcie leczenia.
    Ponadto już mamy jednego szkraba a raczej 4-go lobuza, którego bardzo kochamy. Staraliśmy się o niego 3,5 roku.

  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 20 lutego 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Binia! My się staramy o pierwsze dopiero.

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 20 lutego 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakucja skad jestes ja okolice zlocienca

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 21 lutego 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze Świnoujścia Battinka.

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ