X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się
Odpowiedz

Starając się

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Daria1142 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 lipca 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Zacznę od tego że ostatnia @ miałam 1.06 skończyła się 7.06 cykle mam 30 dniowe. 20.06 miałam plamienie i trwało ono 3 dni bez żadnych objawów Dnia 30.06 bądź 1.07 powinnam dostać miesiączkę dzisiaj 37 dzień cyklu a jej brak nie mam żadnych objawów ciążowych prócz tego że zrobiłam się senna. Czasami odczuwam lekkie bóle w podbrzusza Test wykonany 5.07 test negatywny. Czy któraś miała podobnie.?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ