Forum Starając się - ogólne Starając sie z hashimoto
Odpowiedz

Starając sie z hashimoto

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolkya Ekspertka

Wysłany: 21 października 2019, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakładam temat dla hashimotek :) i zaczynam od pytania czy orientujecie się czy możemy przyjmować olej z wiesiołka? Jak to u nas z różnymi wspomagaczami.

f2w3rjjgk1a9x4nj.png
  • maria.marysia Koleżanka

Wysłany: 4 stycznia, 15:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam info o Hashimoto, może komuś się przyda: https://www.klinikainvicta.pl/choroba-hashimoto-ciaza/.Apropos olejku, pamiętaj aby ilość tłuszczu była odpowiednio zbilansowana. ;)

• Majeczka_ Znajoma

Wysłany: 8 stycznia, 15:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę już tylko suplementy, które przepisał mi lekarz, ale też myślę o oleju z wiesiołka i jestem ciekawa :)

• Zulugula Autorytet

Wysłany: 8 stycznia, 15:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie jestem pewna ale chyba wiesiolek jest troche kontrowersyjny przy hashi. sprawdź to dobrze jeszcze zanim zaczniesz :)

letrox 50, hashi
    01.2019 ciąża 1-2cs
    03.2019 poronienie
    12.2019 histeroskopia usunięcie polipa
    5cs po poronieniu
    1cs po dłuższej przerwie

kwas foliowy, wit D
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)