Forum Starając się - ogólne Starając sie z hashimoto
Odpowiedz

Starając sie z hashimoto

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolkya Ekspertka

Wysłany: 21 października 2019, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakładam temat dla hashimotek :) i zaczynam od pytania czy orientujecie się czy możemy przyjmować olej z wiesiołka? Jak to u nas z różnymi wspomagaczami.

f2w3rjjgk1a9x4nj.png
  • maria.marysia Koleżanka

Wysłany: 4 stycznia, 15:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam info o Hashimoto, może komuś się przyda: https://www.klinikainvicta.pl/choroba-hashimoto-ciaza/.Apropos olejku, pamiętaj aby ilość tłuszczu była odpowiednio zbilansowana. ;)

• Majeczka_ Znajoma

Wysłany: 8 stycznia, 15:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę już tylko suplementy, które przepisał mi lekarz, ale też myślę o oleju z wiesiołka i jestem ciekawa :)

• Zulugula Autorytet

Wysłany: 8 stycznia, 15:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie jestem pewna ale chyba wiesiolek jest troche kontrowersyjny przy hashi. sprawdź to dobrze jeszcze zanim zaczniesz :)

hashimoto, letrox, metyl kw.f, wit D, jod, mg
    03.2019 1/2cs, 10tydz 💔
    12.2019 histeroskopia usunięcie polipa

5/6cs po poronieniu
    1/2cs po dłuższej przerwie
    16.03.20 14dpo - II kreski, beta 187,5 ! 💚
    19.03.20 17dpo - beta 608,5 💚
    24.03.20 22dpo 5+0 - pęcherzyk ciążowy 💕
    02.04.20 6+2 - 👶 i serduszko 💓
    23.04.20 9+2 - 2,54 cm szczęścia 💛
    12.05.20 12+0 - genetyczne- Synek? 💙
    a8do3e3kyzkxkwlo.png
  • kamilaluczak Nowa

Wysłany: 12 maja, 11:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szanowne Panie,

Jestem studentką Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, o specjalności psychodietetyka. Proszę Was o pomoc w wypełnieniu ankiet do pracy licencjackiej. Ankieta skierowana jest do kobiet leczonych na niepłodność dotycząca wpływu choroby Hashimoto na ich zdrowie. Ankieta jest anonimowa. Jeśli ktoś zmaga się z tym problemem to byłabym wdzięczna o poświęcenie 5 minut i wypełnienie ankiety.
    Z góry dziękuję za pomoc

Link do ankiety:
    https://www.survio.com/survey/d/Q2M3P4F8G5P6Q4A8I

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 21:54

• MarzHash Debiutantka

Wysłany: 27 maja, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długi czas bralam olej z wiesiołka. W koncu mi zbrzydlo, bo w niczym mi nie pomogl🤷‍♀️ raczej nie zaszkodzi. Z resztą bralam z zalecen lekarza

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.