X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starająca się
Odpowiedz

Starająca się

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tu nowa. Obecnie mam 34 lata i jedno dziecko (córkę 14 lat) z poczęciem której nie było problemów. Od paru lat nie stosujemy środków zapobiegawczych ciąży i nic. Partner ten sam więc skąd ten problem, wiem płodność z czasem spada. Obecnie monitoruję swój cykl za pomocą termometra , co do pozostałych sposobów dopiero się ich uczę i nie bardzo wiem co z czym. Oboje z mężem nie palimy , alkohol tylko okazyjnie maż - mi nie smakuje. Postanowiłam się zarejestrować i dołączyć do was bo w grupie raźniej, można się pożalić, pogadać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps, udostępniłam swój wykres co o tym wszystkim sądzicie?

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 28 listopada 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ,ze najlepiej pomoga ci w My...tuz przed i tuz po 30. Urodzilas dziecko w najbardziej plodnym momencie wiec to nic dziwnego, ze udalo sie bez staran obecnie jestes na 3 etapie plodnosci.
    1 najbardziej plodny i rozrodczy to 18-25
    2 to 26-30
    3 to 31>

    To, ze kiedys nasienie twojego meza bylo ok wcale nie swiadczy o tym, ze bedzie takie do konca zycia. Na sperme ma wplyw rodzaj wykonywanej pracy, odzywianie, stres, przegrzewanie jader,urazy i wiele innych.

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 28 listopada 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolacz swoj wykres do podpisu, tak bedzie latwiej spojrzec i ewentualnie doradzic dziewczynom

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi, zaraz postaram się o udostępnienie wykresu w podpisie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj miałam zaburzony odczyt bo normalnie mierze o 7:00, a dzisiaj o 5:00, po 6 h wypoczynku. Puki co tempka ładna może tak już zostanie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ