X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starajace się za granicą
Odpowiedz

Starajace się za granicą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie postanowiłam założyć nowy wątek dla dziewczyn z zagranicy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :)



    2.06.14 poronienie samoistne 10tc
    17.07.2014 ciaza biochemiczna 4tc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2014, 20:31

    Thalia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja mieszkam w De juz 15 lat

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w angli dopiero od 8 miesiecy a juz mi sie tu nie podoba , opieka lekarska jest fatalna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w de nie mogę narzekać jest superowa właśnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tutaj nie mam tak dobrze , jak trafilam do szpitala z krwawieniem to mi dali parecatamol na bol i kazali przyjsc na drugi dzien na usg , tam mi nic ciekawego tez nie powiedzieli jedynie ze moge poronic ze krwawienie w ciazy jest normalne,niestety tutaj jest takie podejscie do ciazy poronisz to poronisz trudno, nie daja nic na pdrzymanie ciazy niestety . :( a jak poszlam za tydzien na wizyty to mi nawet usg nie zrobili tylko test ciazowy( wyszedl negatywny )a jak nagatywny to sie oczyscilo wszystko ,, podejscie do kobiet w ciazy tragiczne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj z tym poczynaniami to do 12 tyg tu też nic nie dostane przechodziłam to dwa razy raz samoistne a ostatnią ciążę miałam zabieg ale z usg 2 razy przed zabiegiem i 2 razy po teraz jestem w pierwszym cyklu po zabiegu od sierpnia po @ mogę się zacząć starać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez mam zielone swiatlo ale sie boje ze znowu cos bedzie nie tak , zadnych badan nic nie mam zrobionych :( ale za miesiac bede w pl to sie wszystkiego dowiem porobie badania i mam nadzieje ze wkoncu sie uad :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 01:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :)Malo nas tu troszke ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej no mało ale dopiero wczoraj założyłam temat mam nadzieje ze się rozkręci

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ