X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staramy się o drugiego dzidziusia
Odpowiedz

staramy się o drugiego dzidziusia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 19 lutego 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gota....mysmy wlasnie o Majkiego starali sie 9 miesiecy. Pomiar temperatury byl bardzo pomocny. Wg testow owulacyjnych jajeczkowanie mialam okolo 11 dc a pomiar pokazal, ze 16. To byl strzal w dziesiatke :-)
    Trzymam kciuki za Ciebie !

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • goto4 Autorytet
    Postów: 279 144

    Wysłany: 19 lutego 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam od dzisiaj mierzyć temperaturę. Powiedziałam sobie, że się do tego przyłożę i zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Mam nadzieję, że chociaż poznam samą siebie.
    P.S.Ja też trzymam za Was wszystkie wszystkie kciuki jakie posiadam!

    esyqd4f.png
    vej6x4z.png
  • goto4 Autorytet
    Postów: 279 144

    Wysłany: 20 lutego 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj, chyba wszystkie się staracie od wczoraj ;) ;)
    Cisza jak makiem zasiał.
    Owocnych staranek :)

    esyqd4f.png
    vej6x4z.png
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 1 marca 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, łączę się:)
    pierwsze dziecko - błysk,
    a drugie - 4 m-ce i ...jest zielono. Za tydzień gin, mam nadzieję, że będzie teraz dobrze :)

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • Ana0408 Przyjaciółka
    Postów: 112 88

    Wysłany: 1 marca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RewolucjaSięDzieje no to moje gratulacje i zdrówka dla Was:) ja czekam na owulacje mamy 3 cykl starań i znowu zobaczymy co czas pokaże...

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ