X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staramy się o drugiego dzidziusia
Odpowiedz

staramy się o drugiego dzidziusia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,piszę z takim zapytaniem.Może ktoś jest lub był w podobnej sytuacji jakiej ja obecnie jestem.Nasz synek ma 9 msc.skończone,wspólnie z mężem stwierdziliśmy że postaramy się o drugiego dzidziusia,zaczęliśmy jak mały skończył 7msc.wiem że to narazie nie tak długo trwają te nasze starania ale ja już bym chciała być w ciąży,okres też już mam,ale póki co jest taki rozregulowany mój organizm....bardzo nieregularne miesiączki....moje pytanie.. nie wiecie jak długo trwa taki pełny powrót do płodności po porodzie?kiedy miesiączki się uregulują?

    weronika86 lubi tę wiadomość

    angel
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel to zalezy, karmisz jeszcze? zrob badanie na prolaktyne...i tak szybko wrocily miesiaczki, ja po synku, ktoreg urodzilam w czerwcu dopiero pierwsza @ dostalam w lutym- 8 mieiscy pozniej...moze zrob jakies badania jesli cie to uspokoi...najczesciej w rodzinach wielodzietnych mozna zaobserwowac ze rodza se dzieciaczki co 2 lata wiec mysle, ze daj sobie jeszcze z pol roku, ale badania nie zaszkodza prawda? powodzenia!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Anajczesciej w rodzinach wielodzietnych mozna zaobserwowac ze rodza se dzieciaczki co 2 lata wiec mysle, ze daj sobie jeszcze z pol roku, ale badania nie zaszkodza prawda? powodzenia!

    znam przypadek że w jednym roku urodziło się dwoje dzieci jedno w styczniu drugie w grudniu hehe

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja, karmiąc piersią na żądanie, pierwszy okres dostałam jak córa miała skończone 10m-cy. Pierwszy cykl był wydłużony, z krótką FL. Kolejne już w normie.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie karmię od listopada,zrobiłam sobie właśnie ostatnio tsh i poszłam do endokrynologa,a ona zaleciła mi żebym zażywała euthyrox 50 ponieważ tsh.jest za wysokie(3,4)powiedziała że musimy obniżyć do 2 i wtedy powinno się udać....tak więc czekam i mam nadzieję że wszystko pójdzie tak jak powinno i uda mi się zaciążyć w najbliższym czasie;)

    angel
  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 21

    Wysłany: 11 lutego 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy okres miałam 6 miesięcy po porodzie. Teraz się staramy o drugiego dzidziusia. Mam nadzieję, że nie będziemy długo czekać ;-)

  • Paula90. Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 11 lutego 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też biorę euthyrox 50 juz od października i po miesiącu tsh miałam w normie, a o rodzeństwo dla mojej Julki staramy się od sierpnia i narazie ciągle nic

    Paula90
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 11 lutego 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przy pierwszym dziecku dostalam okres w 7 tyg. po porodzie ;) lekarz nawet mi usg robil i jakies bad. bo nie byl pewien czy to okres czy nadal krwawie po porodzie. od tamtej pory mialam regularnie @

    po drugim porodzie dostalam okres po 5 miesiacach od porodu, nadal karmiac piersia. regularny co do dnia, az do tego cyklu ;)

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • Paula90. Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 11 lutego 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przestałam karmić po 8 miesiącach tydzień później dostałam @ i przez pierwszy rok były nie regularne, ale znam osoby które karmiąc i nie mając okresu zaszły znowu w ciąże:)

    Paula90
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 11 lutego 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewcznyny mozna sie dolaczyc?to jest moj 5 cykl staran o maluszka mam nadzieje ze bedzie szczesliwy:)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Paula90. Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 11 lutego 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze myślałam że jak ma się jedno dziecko to z zajściem w ciąże znowu nie bedzie problemu ale nie jest tak łatwo. moja siostra starała sie 6 lat a jak straciła nadzieje to niespodzianka i się udało :)

    Paula90
  • monia0084 Koleżanka
    Postów: 32 26

    Wysłany: 11 lutego 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też myślałam że z drugim dzidziusiem pójdzie łatwo, a teraz mija już 7 cykl starań i nadal nic
    niestety :(

  • Ana0408 Przyjaciółka
    Postów: 112 88

    Wysłany: 12 lutego 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki.Ja staram się o drugie dziecko 2 cykl właśnie jestem na etapie testowania ale cóż dziś 10dp test ujemny.Byłam już 2 razy w ciąży obie za pierwszym razem się udały tyle że pierwsza poroniona w 10tyg druga od razu po przerwie po poronieniu tzn 2 pełne cykle odczekane bez starań ,a w 3 strzał.Teraz mamy 2 letnią córeczkę.Myślałam że z drugim też uda się za pierwszym razem i teraz tak mi smutno bo się nie udaje.

  • Paula90. Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 12 lutego 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja będę testować w sobote ale męczą mnie od wczoraj okropne bule brzucha tylko że nie miałam nigdy tak przed @. a do tego cał noc nie przespana bo mała załapała grype w przedszkolu :(

    Paula90
  • Ana0408 Przyjaciółka
    Postów: 112 88

    Wysłany: 12 lutego 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 to powodzenia:)ja jak się nic nie zmieni to może też w sobote rano powtórzę.Moje objawy są w obu cyklach prawie jak w ciąży a ciąży nic nie potwierdziło wiec to nie wyznacznik a wpływ progesteronu fazy lutealnej niestety.

  • Paula90. Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 12 lutego 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w pierwszej ciąży na początku miałam okropny ból pleców, myślałam że mam coś z nerkami dopiero potem jak byłam w 2m to doszły wymioty a po za tym nic.

    Paula90
  • monia0084 Koleżanka
    Postów: 32 26

    Wysłany: 12 lutego 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pierwszej ciąży do terminu @ nie miałam kompletnie żadnych objawów, także nie przejmujcie się i głowa do góry będzie dobrze ;)

  • Ana0408 Przyjaciółka
    Postów: 112 88

    Wysłany: 18 lutego 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki i jak u Was?Bo u mnie kiepsko@ przyszła.Wykres był piękny,gratulacji że będzie zielony co nie miara i wykres swoje a organizm swoje...Niby owulacja była wg.temperatury choć wiadomo 100% nie ma ,ni by progesteron musiął byc większy po owulacji bo objawy były tylko co z tego jak się znowu nie udało.Najgorsze że nie wiem czemu...?????Co się zmieniło przez dwa lata po poronieniu i udanej ciąży zakończonej cięciem cesarskim?Trace nadzieje na powodzenie mimo że dopiero dwa cykle mineły ale mam mega doła...

  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 18 lutego 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Dziewczynki!
    Chcialam sie do Was zapisac.
    Z pierwszym malenstwem tez zapisywalam sie tutaj do staraczek- stronka wtedy zaczynala z nami :-)
    Ovufriend przynosil mi wtedy szczescie. Mam nadzieje, ze teraz tez tak bedzie.
    Staramy sie, a w sumie staralismy jeden cykl. Niestety ciaza biochemiczna. Teraz czekam na zielone swiatlo od lekarki, mam nadzieje ze to juz bedzie ten cykl.
    Trzymam za Was kciuki!

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • goto4 Autorytet
    Postów: 279 144

    Wysłany: 19 lutego 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie,
    moje wcześniejsze doświadczenia pozwalały mi sądzić, że jestem "wiatropylna". Dwukrotnie zaszłam w ciąże wtedy kiedy tego chcieliśmy i planowaliśmy. Dzisiaj jestem po 9-tym cyklu starań i już tak nie myślę.
    Chciałabym, aby i mnie ta strona przyniosła szczęście jak Anette :)

    Anette lubi tę wiadomość

    esyqd4f.png
    vej6x4z.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ