X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania a infekcja intymna
Odpowiedz

Starania a infekcja intymna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Frelka Ekspertka
    Postów: 123 56

    Wysłany: 4 listopada 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Byłam wczoraj na basenie i chyba mi się jakaś zaraza przyplątała. Znacie jakieś doraźne środki, które można bezpiecznie stosować nawet w ciąży? (czekam @ więc nadzieja jeszcze jest). Gina mam dopiero 25.11 :(

    Aniołek [*] 21.11.2013, 5 tc
    Krupeczka <3 29.08.2015
    0e8cf70093.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 4 listopada 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelka wrote:
    Witajcie.
    Byłam wczoraj na basenie i chyba mi się jakaś zaraza przyplątała. Znacie jakieś doraźne środki, które można bezpiecznie stosować nawet w ciąży? (czekam @ więc nadzieja jeszcze jest). Gina mam dopiero 25.11 :(
    Moze zapytaj sie w aptece ?? czy maja cos co jest bezpieczne w iazy

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 4 listopada 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Infekcji nie wyleczysz bez antybiotyku. Możesz złagodzić jedynie objawy... Postaraj się umówić z ginem szybciej bo nieleczone infekcje są niebezpieczne, ale chyba o tym wiesz :)

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 4 listopada 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie czy to bakterie czy grzybek? Najlepiej jednak podpytać w aptece. Jest parę środków bez recepty jeżeli nie możesz wcześniej odwiedzić gina.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Frelka Ekspertka
    Postów: 123 56

    Wysłany: 5 listopada 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeszło ;) może to jednak nie była infekcja tylko jakieś podrażnieie...

    Aniołek [*] 21.11.2013, 5 tc
    Krupeczka <3 29.08.2015
    0e8cf70093.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, chodź można w aptece bez recepty kupić różne preparaty na takie dolegliwości. Ja mam zaś problem z zajściem w ciąże:(. Leakrz zlecił mi preparat wspomagający zajście Fertility Support ale jest drogi i zastanawiam się czy wszystkie leki są tego typu w takiej cenie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam inny problem - po stosunku mam zbyt wysokie PH w pochwie- co powoduje że namnażają się bakterie i rozkłada się nasienie :( dbam i higienę jak szalona ale nie wyrabiam z tym przykrym zapachem. Innych objawów nie mam.
    Cytologia wykazała bakteryjne zakażenie pochwy - mam stosować żel Multi-gyn.
    Ale czy to nie wpłynie negatywnie na nasienie???

    Nie miałam tych problemów kiedy pozbywałam się nasienia od razu po stosunku czy podczas seksu w prezerwatywie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ