Forum Starając się - ogólne Starania a palenie
Odpowiedz

Starania a palenie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bernika Debiutantka

Wysłany: 7 lutego, 08:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

Powiedzcie mi jak to u Was palących jest. Czy rzucaliście już na etapie starań czy może zamierzacie przestać dopiero po pozytywnym teście?

Długo sama nie paliłam (5lat), ale po poronieniu wróciłam do nałogu. Teraz chciałabym znów spróbować postarać się o dziecko.

11.2017 [*]
  • Anuśla Autorytet

Wysłany: 7 lutego, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż rzucił palenie definitywnie, po czym znacznie poprawily mu się parametry nasiebia. Ja podpalalam przez pierwsze pol roku starań, bo podchodziłam do tego luźno. Potem rzuciłam i jest mi z tym cudownie. Ale papierosy chyba nie przeszkadzaja zajsc skoro tyle dziewczyn pali i zachodzi:-)

Staramy się od sierpnia 2016
    2018 - 2 x IUI :-(
    Podwyższone anty TG i prolaktyna. PAI-1 4G homo.MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero.
    Ecola w jamie macicy i nasieniu - antybiotykoterapia.
    15.10.2019 - histeroskopia.
    22.10 - pierwsza wizyta w Artvimed

"I nie zatopi nas pokusa ani strach. A jeśli zerwie dach huraganowy wiatr, ląd nie utonie."
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 lutego, 10:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bernika

Palenie nie pomaga nikomu. Lepiej rzucić, ale nie ze względu na starania, ale na Twoje zdrowie.

W ciazy wieksze ryzyko zakrzepicy. Jezeli masz mutacje genetyczne zwiazane z trombofilia, to palenie zwieksza ryzyko poronienia.

Poza tym - i tak po pozytywnym tescie musisz rzucic, to po co to odkładać?:)

Wiadomość wyedytowana przez autora 7 lutego, 10:16

• Lulaby Ekspertka

Wysłany: 20 lutego, 14:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey ja w pierwszej ciazy palilam, teraz rzuciłam jak tylko zobaczylam dwie kreski ;) maz rzuca ze mna ma desmoxanie. Trzymam kciuki to nie boli i da się żyć ;)

7ux3xzdvorbajc0o.png
    f2wlj44jq25pnzjr.png
  • klaudia.kol Znajoma

Wysłany: 26 lutego, 10:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż pali i nie mogę z tym nic zrobić :(

• Eufooria Koleżanka

Wysłany: 14 kwietnia, 20:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzuciłam miesiąc przed staraniami.. Wolę mieć pewności, że nie wpłynie to w żaden sposób na maleństwo szczególnie, że pierwszy trymestr ma największy wpływ na rozwój dziecka.

• Lussi Znajoma

Wysłany: 6 lipca, 23:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój narzeczony pali A do tego choruje więc przyjmuje od długiego czasu leki, jednak ostatnio był badany i lekarz powiedział, że ma takie parametry, że chetnie zaproponował by mu zostanie dawca. Także różnie to bywa.

• werni Autorytet

Wysłany: 14 lipca, 05:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też pali ale przed zajściem zrobiliśmy mu badania to miał słaba ruchliwość plemników. Ograniczył i udało się zajść. Ja wogole nie pale.

w57vrjjgu15zp6bc.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Czekanie na upragnionego maluszka....

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)