X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania i nic.
Odpowiedz

Starania i nic.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    3 tyg od ovu? To ile jesteś po terminu e miesiączki?

    Jestem 9 dni po terminie, owu poznaje po śluzie, zawsze mi sie sprawdza.

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Jestem 9 dni po terminie, owu poznaje po śluzie, zawsze mi sie sprawdza.

    Nie żeby cię zdołować tylko nakreślić sytuację.
    Ja najpiękniejszy śluz miałam przy cyklach bezowulacyjnych. W żaden sposób nie potwierdzasz tym ovulacji. Tylko monitoring.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Watpie zeby każdy moj cykl byl bezowulacyjny, w każdym badz razie ide we wtorek rano do gin. Szczerze to trafiam na takich lekarzy którzy uważają ze niby mam czas na dziecko jeszcze.. a taka prawda ze czasu coraz mniej

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile masz lat ? ;-)

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    23

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby czas masz. Ale to najlepszy moment na poród. Młody i silny organizm.
    Mam kuzynkę której dr powiedziała że ma czas mając 33 lata bo kobiety to do 40 teraz rodzą. Poleciłam jej zmienic ginekologa. ;-)

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale też szkoda czekac dalej, wiadomo ze komus przyjdzie to od tak a innym troche czasu zajmie zanim sie uda, tym bardziej jesli planuje sie miec wiecej niz 1 dziecko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zresztą odczuwam takie coś ze ten moj terazniejszy cykl jest jakis inny od poprzednich, calkowicie inaczej sie czuje. Miewam czasami takie rwanie w piersiach ze jest to strasznie niekomfortowe ale tez bolące przede wszystkim, utrzymuje sie jakas chwile i zanika i tak do kilku razy dziennie, mam tez strasznie napiete podbrzusze, nigdy tego nie zauwazalam a teraz owszem.. jakos mi sie dłuży ten czas do jutrzejszej wizyty..

  • starająca.22 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dosyć dziwne pytanie ale przeglądając różne fora internetowe natknęłam się ze duzo kobiet miało miesiaczke gdy były na początku ciąży.. Oczywiście nie wiedziały jeszcze o ich stanie.. I te miesiączki były inne niż zwykle.. A moja miesiaczka w tym miesiącu trwała jeden dzień a później plamilam.. Test negatywny.. A od wczoraj mam zawroty głowy, często chodzę siku a na dodatek głowa mnie boli i jest mi słabo.. spać bym mogła po 12 godzin i wiecej i dalej jestem słaba.. Moze to przez stres i problemy w pracy ale już nie wiem co myśleć a te forum mi zamieszalo w głowie.. A do lekarza idę dopiero w piątek..

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta hcg i wszystkiego się dowiesz

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • olgaolszewska Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 lipca 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 5 września 2018, 23:56

  • paulinawojtal Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 29 października 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 29 października 2018, 11:49

  • Sandramome Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 28 lipca 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo, zgadzam się czasem może warto zmienić lekarza, poszukać innej kliniki. Spróbować coś zmienić w trybie życia..

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 29 lipca 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze fajnie że znalazłam ten temat. Pisałam też o tym. Miałam ostatnio skąpa miesiacZke i krótka, choć zawsze była ok 7 dyniowa. 2 dni po miesiączce pojawiła się plamienia. Trwało to 2 dni. Podejrzewam że to po stosunku bo mam suchość pochwy -tez nie wiem skąd zawsze było ok. W zasadzie problemy pojawiły się dopiero w momencie kiedy zaczęliśmy się starać. Rozregulował się cykl, plamienia, suchość...mamy już jedno dziecko które było nota bebe wpadka mimo stosowania zabezpieczeń😂 także z płodnością było wszystko ok. Co zatem mogło się stać?

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 29 lipca 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! My też z mężem staramy się o dzidziusia i niestety się nie udaje. Ja niestety mam PCOS. Jednak koleżanka która również miała problemy z PCOS i rok starała się o dzidziusia poleciła mi INOFOLIC . Udało się jej po pierwszym miesiącu stosowania . Może to jest jakieś wyjście. Zaczynam od dzisiaj stosować Inofolic. Na opakowaniu jest żeby stosować raz dziennie ale koleżanka brała 2x1 podobno tak zalecił jej lekarz. Sprobuje. Zobaczymy co z tego wyjdzie dzisiaj mam 1 dzień cyklu. Zaczynamy od nowa.

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ