X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania i zatrudnienie
Odpowiedz

Starania i zatrudnienie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Hedgehog Autorytet

Wysłany: 2 września 2017, 21:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Gdybym ja byla w takiej sytuacji czyli np nie mam pracy, dowiaduje sie o ciazy, to ide zatrudnic sie gdziekolwiek, kasa, mcdonald itp. masz wtedy ubezpieczenie, po 30dniach idziesz na l4 a umowa przedluza ci sie do dnia porodu.

z zawodu jestem rekruterem, moge pomoc i zobaczyc twoje cv. zle skonstruowane cv jest bardzo czesto problemem. daj znac.
    To nie jest takie latwe "zatrudnie sie gdziekolwiek". Chociazby popatrz: kobieta lat ~30, magister, 5 lat pracy biurowej jako spedytor / spec. ds. eksportu / asystentka prezesa (cokolwiek).... Zrekrutowalabys taka osobe do mcdonalda, kebaba? jako kelnerke? na kase? nie sadze. Naklamac w cv... mozna ale az tak?

Ale ogolnie padlo tu dozo madrych stwoerdzen i zgadzam sie z wami. Dziecko jest wazniejsze niz praca, ....ale trzeba je za cos utrzymac. idealna sytuacja jest umowa na czas nieokreslony i oczywiscie dobrze prosperujaca firma. Zycze nam wszystkim takiej sytuacji jak najszybciej :*

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2017, 21:17

[link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • edwarda20 Autorytet

Wysłany: 2 września 2017, 21:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tej chwili do sklepow czy mca potrzeba tyle rak do pracy, ze mysle nie mialaby problemu. A magistrow w macu jest na peczki :) bo teraz kazdy go moze miec :P

dqprqps6kaqxmc83.png
  • JustynaG Autorytet

Wysłany: 2 września 2017, 23:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 12:26

43kt3e5ee2053a1j.png

43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ