X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania ,latanie po lekarzach , badania itp.-jak pogodzić z pracą !!!
Odpowiedz

Starania ,latanie po lekarzach , badania itp.-jak pogodzić z pracą !!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam Was dziewczyny :)
    Opowiadajcie jak godzicie starania ,latania po lekarzach badania z pracą ??
    No bo dzień wolny nie zawsze można sobie w pracy wziąć !!
    Jak zaplanować monitoring pracując na różne zmiany itp.
    Czekam na wasze strategie :D :D

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przewaznie umawiam sie tak ze zwalniam sie z pracy ewentualnie pol godzinki albo udaje sie tak ze nie musze kabinowac :)


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak mam na druga zmiane to umawiam sie na wieczor, nawet po 21 mam wizyte.Poza tym tyle juz do niej chodze, ze zawsze mnie gdzies wcisnie

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie, jeśli lekarz już Cię zna to inaczej traktuje umawiając wizytę :)


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ