Forum Starając się - ogólne Starania ,latanie po lekarzach , badania itp.-jak pogodzić z pracą !!!
Odpowiedz

Starania ,latanie po lekarzach , badania itp.-jak pogodzić z pracą !!!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2014, 17:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam Was dziewczyny :)
    Opowiadajcie jak godzicie starania ,latania po lekarzach badania z pracą ??
    No bo dzień wolny nie zawsze można sobie w pracy wziąć !!
    Jak zaplanować monitoring pracując na różne zmiany itp.
    Czekam na wasze strategie :D :D

• Martuśka Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2014, 22:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przewaznie umawiam sie tak ze zwalniam sie z pracy ewentualnie pol godzinki albo udaje sie tak ze nie musze kabinowac :)

0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 kwietnia 2014, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak mam na druga zmiane to umawiam sie na wieczor, nawet po 21 mam wizyte.Poza tym tyle juz do niej chodze, ze zawsze mnie gdzies wcisnie

• Martuśka Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2014, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie, jeśli lekarz już Cię zna to inaczej traktuje umawiając wizytę :)

0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ