X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dzidzię
Odpowiedz

Starania o dzidzię

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia01200 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Wczoraj zrobiłam test ciążowy bo staramy się z mężem o dziecko już jakiś czas niestety z marnym skutkiem.. wydawało mi się cały czas że na teście jest kreska, ledwo widoczna ale coś tam jest. Dolegliwości miałam od pewnego czasu jak w poprzedniej ciąży, a dziś rano budzę się z ogromnym boleń brzucha i z okresem.. znów to samo 😣
    Powiedzcie mi, co jeszcze możemy zrobić żeby wkoncu się udało?

    15.12.2022 ⏸️ pozytyw
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1134

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia01200 wrote:
    Hej dziewczyny. Wczoraj zrobiłam test ciążowy bo staramy się z mężem o dziecko już jakiś czas niestety z marnym skutkiem.. wydawało mi się cały czas że na teście jest kreska, ledwo widoczna ale coś tam jest. Dolegliwości miałam od pewnego czasu jak w poprzedniej ciąży, a dziś rano budzę się z ogromnym boleń brzucha i z okresem.. znów to samo 😣
    Powiedzcie mi, co jeszcze możemy zrobić żeby wkoncu się udało?
    Bardzo mi przykro ze przyszła 🐒 🥺🥺🥺 ale chyba nie ma jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytanie. Tu praktycznie większość dziewczyn staje na głowie żeby zajsc, szkoda ze to nie takie proste😢 ile cykli się staracie? Jakieś obserwacje robisz?

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Natalia01200 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Bardzo mi przykro ze przyszła 🐒 🥺🥺🥺 ale chyba nie ma jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytanie. Tu praktycznie większość dziewczyn staje na głowie żeby zajsc, szkoda ze to nie takie proste😢 ile cykli się staracie? Jakieś obserwacje robisz?
    Staramy się od początku tamtego roku, z przerwą od września do grudnia. Także od grudnia jakby ponowiliśmy starania, przeczytałam właśnie o ziołach ojca sroki, slyszalyscie o tym?

    15.12.2022 ⏸️ pozytyw
  • Natalia01200 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Bardzo mi przykro ze przyszła 🐒 🥺🥺🥺 ale chyba nie ma jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytanie. Tu praktycznie większość dziewczyn staje na głowie żeby zajsc, szkoda ze to nie takie proste😢 ile cykli się staracie? Jakieś obserwacje robisz?
    Jeśli chodzi o obserwacje to od 3 miesięcy okres się wyregulował, przychodzi równo po 35 dniach, cieszę się bardzo bo wcześniej te cykle były różne(co 30 dni, co 40 raz nawet co 70 dni prawie..) dało się je wyregulować tylko i wyłącznie tabletkami, a teraz stało się to bez pomocy tabletek 😊 dlatego też postanowiliśmy wrócić do starań. A i dodam że wcześniej cykle były bezowulacyjne, a teraz owulacja jest i nawet jestem w stanie określić kiedy dokładnie, bo mam typowe dolegliwości owulacyjne (co potwierdził lekarz)

    15.12.2022 ⏸️ pozytyw
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ