X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko
Odpowiedz

Starania o dziecko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natal Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiączkę miałam 2 stycznia a wytrysk był 13 stycznia czy może dojść do zapłodnienia

  • kociamama Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natal wrote:
    Miesiączkę miałam 2 stycznia a wytrysk był 13 stycznia czy może dojść do zapłodnienia
    Niestety nie da się odpowiedzieć na to pytanie, za mało danych. Wiesz czy była i kiedy była owulacja? Jak długie masz cykle?

    endometrioza

    03.2021 ciąża naturalna - 💔 10 tyg.

    15.04.2023 (11dpo) beta hcg - 59,5
    17.04.2023 (13dpo) beta hcg - 208,2
    ciąża naturalna
  • Natal Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak sprawdzić jak długo ma się cykle i niewiem kiedy mam owulację

  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1134

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natal wrote:
    Miesiączkę miałam 2 stycznia a wytrysk był 13 stycznia czy może dojść do zapłodnienia
    Jak był stosunek to zawsze jest szansa na zapłodnienie😉 Prowadzisz jakieś notatki, kalendarzyk miesiączki? Obserwujesz swoje cykle? Może rozpoznajesz śluz w trakcie cyklu? Cokolwiek?

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Natal Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mam kalendarzyk flo i okres miałam 2 stycznia a owulacja niby mi wychodziła 13 stycznia i wtedy był wytrysk

  • Natal Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy po 8 dniach pokażę czy jestem w ciąży czy nie za bardzo jak wytrysk był 13 w owulację niby bo nie jestem pewna czy miałam owulację i 14 i 15 też był wytrysk

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ