Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko a partner w delegacji!!!
Odpowiedz

Starania o dziecko a partner w delegacji!!!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 lipca 2013, 23:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy był już był założony taki temat ale zapraszam starające się kobitki co ich partnerzy pracują w delegacji i bywają w domu co weekend lub są nie obecni dłuższy czas !!!

• Makak Ekspertka

Wysłany: 15 lipca 2013, 09:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, mój mąż co najmniej tydzień w miesiącu jest w rozjazdach. Na początku było ciężko, ale w końcu postawiłam na swoim. Ogłosiłam kiedy są dni płodne i ustanowiłam absolutny zakaz wyjazdów w tym czasie. Na razie się udaje, ale dochodzi też drugi problem - po takim wyjeździe mój mąż jest mocno zestresowany i zmęczony, więc nie zawsze ma ochotę się starać. Na to już nic nie poradzę, a seks z przymusu.... no jakoś tego nie widzę.

20110812580114.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 lipca 2013, 15:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Aga, mój mąż co najmniej tydzień w miesiącu jest w rozjazdach. Na początku było ciężko, ale w końcu postawiłam na swoim. Ogłosiłam kiedy są dni płodne i ustanowiłam absolutny zakaz wyjazdów w tym czasie. Na razie się udaje, ale dochodzi też drugi problem - po takim wyjeździe mój mąż jest mocno zestresowany i zmęczony, więc nie zawsze ma ochotę się starać. Na to już nic nie poradzę, a seks z przymusu.... no jakoś tego nie widzę.
    hehe ja mam podobnie, mąz pracuje za granicą, jest w polsce przez 2 tyg potem na 1,5 msc wraca do pracy, teraz ma przykazane że na dni płodne ma być w domu, wraca za tydzie , zobaczymy zobaczymy

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego