X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko a partner w delegacji!!!
Odpowiedz

Starania o dziecko a partner w delegacji!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy był już był założony taki temat ale zapraszam starające się kobitki co ich partnerzy pracują w delegacji i bywają w domu co weekend lub są nie obecni dłuższy czas !!!

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 15 lipca 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, mój mąż co najmniej tydzień w miesiącu jest w rozjazdach. Na początku było ciężko, ale w końcu postawiłam na swoim. Ogłosiłam kiedy są dni płodne i ustanowiłam absolutny zakaz wyjazdów w tym czasie. Na razie się udaje, ale dochodzi też drugi problem - po takim wyjeździe mój mąż jest mocno zestresowany i zmęczony, więc nie zawsze ma ochotę się starać. Na to już nic nie poradzę, a seks z przymusu.... no jakoś tego nie widzę.

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Aga, mój mąż co najmniej tydzień w miesiącu jest w rozjazdach. Na początku było ciężko, ale w końcu postawiłam na swoim. Ogłosiłam kiedy są dni płodne i ustanowiłam absolutny zakaz wyjazdów w tym czasie. Na razie się udaje, ale dochodzi też drugi problem - po takim wyjeździe mój mąż jest mocno zestresowany i zmęczony, więc nie zawsze ma ochotę się starać. Na to już nic nie poradzę, a seks z przymusu.... no jakoś tego nie widzę.
    hehe ja mam podobnie, mąz pracuje za granicą, jest w polsce przez 2 tyg potem na 1,5 msc wraca do pracy, teraz ma przykazane że na dni płodne ma być w domu, wraca za tydzie , zobaczymy zobaczymy

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ