X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania po antykoncepcji
Odpowiedz

Starania po antykoncepcji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • awoz Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 30 października 2022, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Jestem tu nowa, w skrócie:
    - przed tabletkami (miałam naście lat jak zaczęłam je brać), bardzo niska waga, cykle w cały świat (25-55 dni)
    - 8 lat tabletki anty
    - po tabletkach 1 cykl książkowo 29 dni, bez specjalnych starań
    - cykl 50 dni i nic —> wizyta u gin —> podwyższone tsh (3,0), „cisza hormonalna” pecherzyki nie dojrzewały, mało endometrium
    Dostałam: estrofem 5-20dc, Duphaston 16-25 dc, Letrox 25

    Po pierwszym miesiącu 4 dni po odstawieniu Duphaston okres, zaczynam teraz nowy cykl.

    Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? Czy te dwa leki maja szanse mi pomoc? Czy próbować konsultować to jeszcze gdzieś czy na spokojnie czekać? Nawet nie wiem czy kiedykolwiek miałam owulacje i czy kiedyś będę ja miała, boje się ze te 2 leki to za mało, mam je przyjmować 3 miesiące jak nie będzie ciąży to przyjść znów… boje się ze stracę ten czas ze to nic nie da.

    Będę wdzięczna za info od dziewczyn które były lub sa w podobnej sytuacji, czy te dwa leki pomogły?

    Wiem ze krótko się staramy, pewnie panika na wyrost, ale okazuje się ze nie znam swojego organizmu, on żyje swoim życiem, nie słuchałam go bo był wyciszony przez tabletki a teraz boje się, ze będę mieć cykle bez owu i długie starania :(

    Czytam wiele o monitoringach, dodatkowo dziewczyny biorą clo, ja tego nie mam i już się nakręciłam, ze może te moje leki to za mało i nic nie da :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ