X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania po cc- kiedy zacząć?
Odpowiedz

Starania po cc- kiedy zacząć?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, moze ten wątek już był (na pewno trochę ten temat przewija sie w innych wątkach), ale chciałam go zebrać w jeden, bo interesuje mnie ten temat.

    Sama miałam ciecie 6 mcy temu i chciałabym mieć kolejne dziecko, zastanawiam sie kiedy mogę zacząć sie starać. Czy są tu dziewczyny, które niedawno miały ciecie i już sie starają albo zaszły w ciąże? Co na to Wasi lekarze, etc? Z góry dzięki za wszystkie odp

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musisz porozmawiac ze swoim leakrzem, zaleznie od przypadku najbezpieczniej jest zajsc w odstepie 1-2lat ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim, rozmawiałam z lekarzem i pow., ze optymalnie 12 mcy, ale wcześniej to tez nie tragedia. Właśnie dlatego chciałam poznać opinie dziewczyn, bo zdania są bardzo rozne

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz Summerka, tu chyba tylko my tak się spieszymy po cc z kolejnym dzieckiem ;)

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze 1 nie mam, ale u mnie chyba tez bedzie grane cc wiec temat mnie interesuje ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FeliceGatto wrote:
    Widzisz Summerka, tu chyba tylko my tak się spieszymy po cc z kolejnym dzieckiem ;)

    Chyba tak...;( głupie jesteśmy, czy co;) hyhy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2015, 14:22

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ