X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania po cc- kiedy zacząć?
Odpowiedz

Starania po cc- kiedy zacząć?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, moze ten wątek już był (na pewno trochę ten temat przewija sie w innych wątkach), ale chciałam go zebrać w jeden, bo interesuje mnie ten temat.

    Sama miałam ciecie 6 mcy temu i chciałabym mieć kolejne dziecko, zastanawiam sie kiedy mogę zacząć sie starać. Czy są tu dziewczyny, które niedawno miały ciecie i już sie starają albo zaszły w ciąże? Co na to Wasi lekarze, etc? Z góry dzięki za wszystkie odp

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musisz porozmawiac ze swoim leakrzem, zaleznie od przypadku najbezpieczniej jest zajsc w odstepie 1-2lat ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim, rozmawiałam z lekarzem i pow., ze optymalnie 12 mcy, ale wcześniej to tez nie tragedia. Właśnie dlatego chciałam poznać opinie dziewczyn, bo zdania są bardzo rozne

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz Summerka, tu chyba tylko my tak się spieszymy po cc z kolejnym dzieckiem ;)

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze 1 nie mam, ale u mnie chyba tez bedzie grane cc wiec temat mnie interesuje ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FeliceGatto wrote:
    Widzisz Summerka, tu chyba tylko my tak się spieszymy po cc z kolejnym dzieckiem ;)

    Chyba tak...;( głupie jesteśmy, czy co;) hyhy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2015, 14:22

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ