X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania po SONO Hsg
Odpowiedz

Starania po SONO Hsg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 8 maja 2023, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ☺

    Czy którejś z Was udało się zajść w ciążę po badaniu SONO HSG? Czy komuś to pomogło?

    Ja w tym cyklu (9 d.c) miałam sono i wykazało 2 drożne jajowody - lewy od razu drożny a prawy po podaniu kontrastu z większym ciśnieniem. Jestem ciekawa czy to może pomóc 😌 gin mi powiedział że czasem to powoduje ze zaskoczy, ale jestem ciekawa Waszych doświadczeń ☺

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • Kluska95 Autorytet
    Postów: 1625 2697

    Wysłany: 8 maja 2023, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirra wrote:
    Cześć dziewczyny ☺

    Czy którejś z Was udało się zajść w ciążę po badaniu SONO HSG? Czy komuś to pomogło?

    Ja w tym cyklu (9 d.c) miałam sono i wykazało 2 drożne jajowody - lewy od razu drożny a prawy po podaniu kontrastu z większym ciśnieniem. Jestem ciekawa czy to może pomóc 😌 gin mi powiedział że czasem to powoduje ze zaskoczy, ale jestem ciekawa Waszych doświadczeń ☺

    Mi się udało, ale po sHSG 😉 sono miałam w sierpniu, po nim nic, później we wrześniu sHSG i w cyklu październikowym się udało. 😉 dołożyłam dodatkowo po sHSG jeszcze plastry z borowiny i myślę, że wszystko się złożyło w całość. 🐣

    Kirra lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego 👶 od 11.2021 | 12.2021 - cp 💔
    _________
    Po 11 miesiącach...
    08.11 - 9dpo ⏸️
    10.11 - bHCG 47,16
    12.11 - bHCG 160,49 - przyrost 223% 🥳
    14.11 - bHCG 566,04 - przyrost 201% 🥳
    21.11 - pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🍀
    2.12 - mamy dzidziutka z bijącym ❤️
    23.12 - 2.8cm misia 🐻
    10.01 - prenatalne - niskie ryzyka 🎉 prawdopodobnie dziewczynka 🩷
    10.02 - 16+5 182g dziewczyneczki 🥰
    9.03 - 20+4 połówkowe - 384g bobasa 👶
    18.04 - 26+2 1032g Emilki 🌸
    19.05 - 30+5 III prenatalne 1835g Promyczka ☀️
    13.06 - 34+2 2718g Kluseczki 🍬
    30.06 - 36+5 3080g Miśki 🥰
    09.07 - 38+0 3350g Bobosia 👶
    22.07 - 40+0 3900g Babeczki 🙈

    31.07 Emilka na świecie!🩷👶

    age.png
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 819 2174

    Wysłany: 8 maja 2023, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam sono HSG na koniec kwietnia 2022. Oba jajowody drożne. Usłyszałam wtedy, że wszystko wygląda podręcznikowo i że szanse na ⏸️po zabiegu są znacząco wyższe, zwłaszcza przez pierwsze 3 cykle. Udało się dopiero w listopadzie, więc nie sądzę, żeby miało to jeszcze jakikolwiek związek z zabiegiem 🤷‍♀️ Powiem jedno - uważaj, żeby się przesadnie nie nastawiać w głowie. Ja po zabiegu miałam mega zastrzyk pozytywnej energii, motywacji, a potem byłam niestety mocno zawiedziona, kiedy przez kolejne cykle znowu się nie udawało. Trzeba wierzyć zawsze, oczywiście, ale moim zdaniem - bez względu na równolegle toczącą się diagnostykę. Ona niestety nie zawsze czyni cuda.
    Powodzenia! ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2023, 15:42

    Kirra lubi tę wiadomość

    age.png

    Warto wierzyć i się nie poddawać.
    Miracles actually DO happen 💕
    _________________________

    👩🏼 29 🧑🏻 27
    👰🏼‍🤍🤵🏻 06.2020
    Starania o pierwsze 👶🏼: od grudnia 2020
    Wiele przygód po drodze.
    Listopad 2022. 22 cs ➡ ten szczęśliwy 🤰🍀
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2701 5094

    Wysłany: 8 maja 2023, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara Nadzieja Miłość wrote:
    Ja miałam sono HSG na koniec kwietnia 2022. Oba jajowody drożne. Usłyszałam wtedy, że wszystko wygląda podręcznikowo i że szanse na ⏸️po zabiegu są znacząco wyższe, zwłaszcza przez pierwsze 3 cykle. Udało się dopiero w listopadzie, więc nie sądzę, żeby miało to jeszcze jakikolwiek związek z zabiegiem 🤷‍♀️ Powiem jedno - uważaj, żeby się przesadnie nie nastawiać w głowie. Ja po zabiegu miałam mega zastrzyk pozytywnej energii, motywacji, a potem byłam niestety mocno zawiedziona, kiedy przez kolejne cykle znowu się nie udawało. Trzeba wierzyć zawsze, oczywiście, ale moim zdaniem - bez względu na równolegle toczącą się diagnostykę. Ona niestety nie zawsze czyni cuda.
    Powodzenia! ❤️
    Dobrze, że o tym piszesz. Ja miałam HSG (nie sono) w kwietniu. Niepotrzebnie naczytałam się szczęśliwych historii, gdzie w większości przypadków zaskoczyło właśnie w cyklu z drożnością. Miałam przez to w sobie więcej nadziei niż zazwyczaj, a później trochę zabolało, gdy okazało się, że znowu nie wyszło. Dlatego tak jak WNM polecam podchodzić do tego z dystansem. WNM, Twoja historia niezmiennie dodaje mi nadziei ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2023, 16:13

    Wiara Nadzieja Miłość lubi tę wiadomość

    ♀️ 27
    Kir Bx, brak 4 z 6 kirów implantacyjnych
    -> Accofil + Encorton

    ♂️ 28
    HBA: 64% -> 57% -> 80% 🥳

    Starania o pierwsze dziecko od 04.2022

    3 x stymulacja: Lametta + Ovitrelle ✖️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ