X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania po sonoHSG a bóle brzucha
Odpowiedz

Starania po sonoHSG a bóle brzucha

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NoName Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 listopada 2023, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim. Przychodzę do Was z pytaniami bo nie rozumiem co się dzieje z moim organizmem. Może któraś dobra duszyczka mi podpowie.

    Long story short - 4 lata temu, w wieku 24 lat zaczęliśmy się starać o dziecko - mam pcos, po roku dowiedzielismy się że wyniki męża są poniżej normy, a rok podczas laparoskopii lekarz stwierdził obustronną niedrożność jajowodów... Załamaliśmy się i nie chcieliśmy się dalej badać, aż do momentu w którym zmieniłam Panią Doktor i mąż wrócił do domu z lepszymi wynikami nasienia.

    8 listopada miałam badanie drozności jajowodów - solą fizjologiczną. To był 10 dzień cyklu.
    13 listopada miałam plamienie, podobnie jak co miesiąc owulacyjne 2 tygodnie przed @.
    Staraliśmy się z mężem od 11 do 15 dc.
    Po badaniu bolał mnie brzuch i było mi gorąco w jajniki i ten stan trwał około 2 tygodnie, bywało mi słabo, bardzo dużo leżałam, nie miałam siły na siłownie a jak przychodziłam to tylko się porozciągać.
    25 listopada poszliśmy na Andrzejki, gdy zaczęliśmy tańczyć nagle wypłynęło mi dużo wodnistego śluzu z krwią. Było mi słabo, bolał mnie brzuch i dół pleców.
    W ten poniedziałek 27 listopada pojechałam zrobić betę - niestety ciąży brak, progesteron 3,35ng/ml, czyli tyle co w fazie lutealnej.
    Wczoraj i dzisiaj dalej brak okresu i nic go nie zapowiada.
    Nie wiem, czy to normalne po sonoHSG?
    Mąż mówi, żeby jutro rano zrobić test, ale nie wiem czy jest sens...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2023, 13:47

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ