X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania-rozczarowanie
Odpowiedz

Starania-rozczarowanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Emka24 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Staram się z moim mężem o dziecko. Kochalismy się 3 dni pod rząd i za każdym razem we mnie doszedł. Na 4 dzień dostałam okres. Proszę powiedzcie mi czy mam już kupić test i zrobić czy poczekać. Nie chcę się rozczarować. Aktualnie mam 4 dzień miesiączki. Ostatni Raz się kochalismy w pierwszym dniu miesiączki.

  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka24 wrote:
    Witam. Staram się z moim mężem o dziecko. Kochalismy się 3 dni pod rząd i za każdym razem we mnie doszedł. Na 4 dzień dostałam okres. Proszę powiedzcie mi czy mam już kupić test i zrobić czy poczekać. Nie chcę się rozczarować. Aktualnie mam 4 dzień miesiączki. Ostatni Raz się kochalismy w pierwszym dniu miesiączki.

    Jak masz normalną miesiączkę to nie ma ciąży.

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • Emka24 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź. No cóż rozczarowanie. Tylko bolał mnie brzuch w 4 dniu okresu jak nigdy. I mam bardzo wzdety. A zapłodnienie mogło być na dzień przed miesiączka

  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka24 wrote:
    Witam. Staram się z moim mężem o dziecko. Kochalismy się 3 dni pod rząd i za każdym razem we mnie doszedł. Na 4 dzień dostałam okres. Proszę powiedzcie mi czy mam już kupić test i zrobić czy poczekać. Nie chcę się rozczarować. Aktualnie mam 4 dzień miesiączki. Ostatni Raz się kochalismy w pierwszym dniu miesiączki.
    Nie wazne jest czy robicie to 2 razy czy 3 pod rzad . Wazne jest czy wtedy byly plodne. Cykl ma np 30dni a w tym czasie tylko 3 dni plodnych. Jak przyszedl okres to nie bylo zaplodnienia

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaplodnienie jest w czasie owulacji, srednio 12-16 dni przed miesiaczka. Starania 3 dni przed okresem raczej nie przyniosa skutku 🤭 znasz chociaz podstawy biologi? Masz wiedze o cyklu kobiecym?...

    Maggie89, Anuśla lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka, Ty tak poważnie?

    Seli lubi tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahaha ale mi poprawilas humor, tego to jeszcze nie bylo😀😀

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2907 1203

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślę że to jakiś fake 😀😂

    Seli lubi tę wiadomość

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣

    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).

    Moja Kochana Mamusia (*) - 8.02.2020r. 🖤
    Mój Kochany Dziadziuś (*) - 7.06.2020r. 🖤
    Moja Kochana Molly 🐕
    - 17.03.2021r. 🖤

    💊 Euthyrox N100


    Starania od : luty 2019 r.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ