X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania w Holandii
Odpowiedz

Starania w Holandii

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kolbusia Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 10 września 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem ciekawa czy jest ktoś tu co stara się o dziecko w Holandii. Ja z reguły na wizyty do ginekologa to jezdziłam do Polski. Ale ze z mężem tu mieszkamy nie mamy czasu zeby tak co chwile jezdzic do Polski. Nie jestem obeznana zbytnio od czego tu zaczać może ktoś coś...podpowie.

    suwaczek_N18yMDEzLTA4LTMxXzIwMTQtMTEtMTg=.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, widze ze post jest juz troche stary ale podbijam temat. Mieszkam w Holandii i mam doswiadczenie w temacie starania sie o dziecko w tym kraju:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ