X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staranka i ciąża z jednym jajowodem
Odpowiedz

staranka i ciąża z jednym jajowodem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ten temat stworzyłam z myślą o tych z Was które z różnych powodów mają tylko jeden jajowód, starają się o dzidzię lub już są w ciąży :) podzielcie się swoimi historiami i spostrzeżeniami :) Ja miałam usunięty jajowód w październku 2014 z powodu dużego wodniaka. Wcześniej starałam się 4 lata i nic, teraz z nadzieją patrzę w przyszłość.. :) pozdrawiam!

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staralam sie 3 lata w pazdzierniku ciąża pozamaciczna i guz jajnika, usunięty jajowod i jajnik a od poniedziałku wiem ze sie udalo ;)

    Aleksia85, Lena87, Yousee lubią tę wiadomość

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Staralam sie 3 lata w pazdzierniku ciąża pozamaciczna i guz jajnika, usunięty jajowod i jajnik a od poniedziałku wiem ze sie udalo ;)

    pocieszyłas mnie bardzo zwłaszcza że miałas jeszcze trudniej bo jeden jajniczek.. gratuluję :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ