X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne stoswał ktoś nimesil
Odpowiedz

stoswał ktoś nimesil

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karolina Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 22 marca 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc czy ktośstosował nimesil przy przeziebieniu albo na jakiśmocny ból, podobno nlpz mogą obniżać płodność tylko nigdzie nie pisze jakie dawki i jak długo, wiecie coś?

    Karolina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja stosowałam nimesil wiem,że nlpz obniżają płodność do tego zaburzają krzepliwość przez co mogą powodować poronienie ale żaden lekarz mi nie powiedział jaką dawkę moge brać i ile. Mówili tylko,że takie są skutki uboczne.Mi ostatnio lekarz zmienił lek p.bólowy na Aulin powiedział że niby jest mniej groźny i dorze działa oraz mniej podraznia żołądek ale ile wtym prawdy nie wiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja bralam nimesil przeciwbolowo.lekarka przepisala zamiast ketonalu bo sie uzaleznilam od niego :/ powiedziala zeby brac juz naprawde w ostatecznosci i ze lepszy dla zoladka ale o skutkach ubocznych nic niewiem

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na kregoslup stosowalam przez 14 dni i ogolnie na @ stosowalsm nlpz ibuprom max raz tylko mi wyszedl za niski hetokryt wtedy a z obnizobs plodnoscia jednak problemu nie mialam bo juz za 2 razem sie nam udalo tak na prawde na plodnosc wszystko ma wplyw i zalrzy to od organizmu czytalsm ze nlpz po prostu moga spowolnic opoznic owulacje

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na kregoslup stosowalam przez 14 dni i ogolnie na @ stosowalsm nlpz ibuprom max raz tylko mi wyszedl za niski hetokryt wtedy a z obnizobs plodnoscia jednak problemu nie mialam bo juz za 2 razem sie nam udalo tak na prawde na plodnosc wszystko ma wplyw i zalrzy to od organizmu czytalsm ze nlpz po prostu moga spowolnic opoznic owulacje

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwne ze przepisują to na przeziębienie,to bardzo silny lek i może spowodować zapalenie żołądka, jak kiedyś to zastosowałam na bóle stawów to szybko odstawiłam bo bardzo drażnił żołądek a nawet niedawno mama mojego G dała mu bo jest przeziębiony i jak czytałam jakie są skutki uboczne to go nie wziął, nawet tam pisze ze na silne bóle stawowo kostne i bardzo bolesne @ ale o przeziębieniu ani słowa!!!

    cyt: Nimesil to kontrowersyjny lek przeciwbólowy w postaci zawiesiny. Lek jest skuteczny przy różnego rodzaju silnych bólach np. przy zapaleniu stawów, bolesnej miesiączce, czy po wycięciu migdałków. Lek możemy przyjmować zarówno bez, jak i z posiłkami, gdyż obecność pokarmu nie ma wpływu na jego wchłanianie
    Nimesil łączony jest niestety ze szkodliwym wpływem na wątrobę. W związku z tym w kilku krajach został wycofany ze sprzedaży (m. In. Hiszpania i Finlandia). Niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić, u których osób wystąpią problemy z wątrobą po spożyciu leku. Raczej nie powinno się go również stosować u dzieci.
    Pacjenci używający leku, czasami doświadczają jego skutków ubocznych. Może wystąpić wysypka, nudności, wymioty, bóle głowy i uczucie gorzkiego smaku w ustach.

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 28 maja 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurde....!!!! ja leczę od roku migreny nimesilem nie miałam pojęcia że jest tak szkodliwy i może miec wpływ na płodność

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 29 maja 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuję nimesil od grudnia... ale 2 saszetki na miesiąc, bo mam okropnie bolesne miesiączki (takie, że lądowałam w szpitalu i własnie w szpitalu przepisali mi nimesil). Niestety ketonal 100 na mnie nie działa, a nimesil póki co pomaga.
    Pocieszam sie, ze nie biore go az tak duzo, żeby nabawić się jakiś poważnych skutów ubocznych

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ