X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Stres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Luiza Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 marca 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obliczyłam z kalendarza owulacyjnego, że dziś jest mój dzień płodny, staram się o 1 dziecko o bardzo często o tym myślę - podczas stosunku, właściwie cały czas. Czy to przeszkadza w zajściu w ciążę ? Pozdrawiam

  • Evik Autorytet
    Postów: 848 878

    Wysłany: 16 marca 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mężem kochaliśmy się bo dni płodne nie przegapialiśmy nic, czasem w ogole mi sie nie chcialo i nie czulam przyjemnosci i zaszłam:)

    Anutka lubi tę wiadomość

    w5wqqps6dh6rkfbp.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 16 marca 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luiza ciagle myslenie o tym czy zajde czy nie w tej chwili czy w innej jest bardzo stresujace i to nie sprzyja na dluzsza mete ani serduszkowaniu ani zachodzeniu w ciaze niestety...wiem cos o tym i ja tez staram sie o pierwsze dziecko juz prawie 2 lata...frustrujace to wszystko...na poczatku wspolzylismy bez zabezpiecenia z nastawiemniem co ma byc to bedzie jednak jakiej 7 msc temu postanowilismy starac sie mocniej...niestety narazie bezowocnie..no nic staramy sie dalej teraz czekamy na wyniki badan przynajmniej bedziemy wiedzieli na czym stoimy:D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ