Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦
Odpowiedz

Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M94 wrote:
    Ok, dzieki to ciut mnie uspokoiłaś. Dzis robiłam rano na czczo, a poprzednie badania miałam po południu. Moze tez z tego wynika różnica…? Na razie nie robiłam ft3 i ft4, ale jutro zrobię komplet + usg, pojde rano i na czczo
    Najlepiej robić o tej samej porze, a już w ogóle najlepiej rano

    M94 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataliii wrote:
    Do tej pory 32 tygodnie były do podziału między rodziców. W praktyce w większości przypadków kobiety brały cały rodzicielski na siebie. Teraz dochodzi dodatkowe 9 tygodni z zaznaczeniem, że każdy z rodziców ma do wykorzystania minimum 9 tygodni, czyli matka jak do tej pory może zużyć maksymalnie 32 tygodnie. Pozostałe 9 tygodni zostaje dla ojca. Jeśli się nie zdecyduje ich wykorzystać to przepadają.
    Dzięki, teraz jasne:)

  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akczi wrote:
    A z morfologią czy bez? Bo babka w klinice powiedziala partnerowi ze wyniki do tygodnia wiec zdziwil mnie taki czas oczekiwania

    U mnie w klinice wyniki są po 4h łącznie z fragmentacja.

    O ❤️
    Z ❤️
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2339 6581

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MP25 - przykro mi, trzymaj się 🥺
    Ellka - czekam cały czas, ale testy wyglądają obiecująco 🤞
    8 dpo - żadnych objawów nie szukam - gratulacje dla mnie🤭
    Co to zwolnienia lekarskiego - u mnie nie ma żadnych wątpliwości mam wypłacane za warunki trudne oraz szkodliwe. Dzieciaki z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem, nastolatki głęboko niepełnosprawne. Nikt nie chce ryzykować - było by to zwyczajnie nieodpowiedzialne 😊

    Meeg, nick nieaktualny, ELka, Ancalime lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb
    7dpt II - hcg - 26,0 -> 9 dpt - 36,94 ->11 dpt - 82,28 ->13 dpt - 114,23mIU/ml -> 15 dpt - 223,48 ->18 dpt - 773,78
    -> 20 dpt - 1083,34 -> 22 dpt - 1291,31 ->26dpt - 2795,12 -> 28dpt - 4235,55 -> 29dpt - USG
  • Akczi Autorytet
    Postów: 619 519

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    U mnie w klinice wyniki są po 4h łącznie z fragmentacja.
    Oki, dziękuję mam nadzieje ze u nas tez bedą szybko😀

    😮1,5 roku starań
    27.12-⏸️

    28.12- beta 854
    30-12- beta 2148

    20.02- prenatalne 5,6 cm bobusia🥰
    26.02- 7,44 cm
    25.03- 17+3- 166g🐥
    22.04- 415g dziewczynki🩷
    08.05- 680g 🌹
    20.05-770g
    29+3- 1348g🤯
    32+3- 1940g
    34+3- 2500g🫠
    preg.png
  • Nataliii Autorytet
    Postów: 942 1575

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalaa kiedy sikasz na patyk :D ?

    Starania od 01.2022
    👩🏼 👱🏼‍♂️ 29l.
    04.2022 cp 💔
    09.2022 6t 💔
    01.2023 cb 💔

    27.07 nieśmiałe ⏸ 🥺🤞
    18.08 7mm człowieka z ❤️🥺
    05.09 2.65cm glutka ❤️
    30.09 7.19cm pięknego chłopca 💙
    27.11 410g bobasa 💙
    29.01 1518g misia 💙
    25.03 3400g maleństwa 💙
    06.04 witaj na świecie synku 😘❤️
  • Aleksandra_joanna_p Ekspertka
    Postów: 231 349

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MP25, Ściskam mocno! 😔

    Natosia, Na szczęście troche ciuchów ciążowych mi zostało ale zakładam, że i tak będę musiała dokupić 😅 istnieje przeciez szansa, że będę chodzic w ciąży inną porą roku 🙄

    Ancalime, toż to przepiękny przyrost 😍

    Ancalime, Natosia lubią tę wiadomość

    👨🏻‍🦰👧🏼 29l.

    06.21 - rozpoczęcie starań
    07.21 - 💍
    07.21 - ⏸️
    01.22 - 🏩
    03.22 - 👶🏼 Leoś

    11.22 - czas na rodzeństwo ❤️
    05.23 - cb 💔

    01.09.23 - ⏸️
    02.09 - ⏸️ i beta 179 mlU/ml 🥹 wdzięczność razy milion 🥹❤️🤞🏼
    04.09 - 360 mlU/ml, prog 13.4 ng/ml ❤️ 🤞🏼🤞🏼🤞🏼
    22.09 - 8 mm 🍤 z ❤️ 6+5
    28.09 - 1,5 cm 🍤
    26.10 - 5 cm dzidziuta ❤️
    03.11 - 7 cm zdrowego Jasieńka 🩵💙🩵💙🩵
  • Kania_czubajka Autorytet
    Postów: 1302 1568

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancalime wrote:
    U mnie beta 220.

    Przyrost 124,5%, w normie.

    Czemu więc zamiast się cieszyć porównuję się do innych, że początkowe przyrosty były dużo wyższe 🤦🏻‍♀️
    Gratulacje! 🥰

    Ancalime lubi tę wiadomość

    19.09 🥹 3750 gram, 54 cm
    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2339 6581

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataliii wrote:
    Rozalaa kiedy sikasz na patyk :D ?
    Planuje poczekać do 🐒
    Chyba że pojawi się coś meeega podejrzanego 🤩
    Narazie się nie zapowiada, po tych ostatnich nadziejach zakończonych bielami nie pale się do tak do testowania 😂 dam znać w razie gdyby mi się coś odmieniło 😅

    Nataliii lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb
    7dpt II - hcg - 26,0 -> 9 dpt - 36,94 ->11 dpt - 82,28 ->13 dpt - 114,23mIU/ml -> 15 dpt - 223,48 ->18 dpt - 773,78
    -> 20 dpt - 1083,34 -> 22 dpt - 1291,31 ->26dpt - 2795,12 -> 28dpt - 4235,55 -> 29dpt - USG
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój okres będzie jutro albo pojutrze w sumie mógłby już przyjść jak i tak nic z tego

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 897 1855

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M25, tak mi przykro 💔

    Ona: 32 lat, On: 33 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08.2024, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M25 bardzo mi przykro :(

    ELka dogrzebalam Twoje kreski 😍 to nastraja bardzo optymistycznie. A tak się strasznie martwiłas :) czekam na wyniki

    Ja przepraszam za nieobecność ale wrocil pęd codzienny. Dopiero w sumie wchodzę do domu i jeszcze muszę ogarnąć milion rzeczy.
    Wczoraj do 2 drukowalam info o borsukach 🥲

    Mam tak fatalny nastrój :(
    Mój tata, który od dawna borykał się z różnymi dolegliwościami dostał wczoraj diagnozę. Bardzo rzadkiej, nieuleczalnej i paskudnej choroby :(
    Jest mi strasznie źle :(
    Nie chce czytać o tym za dużo ale się nie da :(

    Plus taki, że dziś wstawiłam samochód do warsztatu i przyjaciółka przyjechała po mnie i wyrwała mnie na krótkie zakupy i maka 😍 chociaż na chwilę mogłam pomyśleć o czymś innym

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    M25 bardzo mi przykro :(

    ELka dogrzebalam Twoje kreski 😍 to nastraja bardzo optymistycznie. A tak się strasznie martwiłas :) czekam na wyniki

    Ja przepraszam za nieobecność ale wrocil pęd codzienny. Dopiero w sumie wchodzę do domu i jeszcze muszę ogarnąć milion rzeczy.
    Wczoraj do 2 drukowalam info o borsukach 🥲

    Mam tak fatalny nastrój :(
    Mój tata, który od dawna borykał się z różnymi dolegliwościami dostał wczoraj diagnozę. Bardzo rzadkiej, nieuleczalnej i paskudnej choroby :(
    Jest mi strasznie źle :(
    Nie chce czytać o tym za dużo ale się nie da :(

    Plus taki, że dziś wstawiłam samochód do warsztatu i przyjaciółka przyjechała po mnie i wyrwała mnie na krótkie zakupy i maka 😍 chociaż na chwilę mogłam pomyśleć o czymś innym
    Sara współczuję z powodu Taty... Ehhhh Ściskam Cię wirtualnie ...

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • Rica Autorytet
    Postów: 619 467

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    M25 bardzo mi przykro :(

    ELka dogrzebalam Twoje kreski 😍 to nastraja bardzo optymistycznie. A tak się strasznie martwiłas :) czekam na wyniki

    Ja przepraszam za nieobecność ale wrocil pęd codzienny. Dopiero w sumie wchodzę do domu i jeszcze muszę ogarnąć milion rzeczy.
    Wczoraj do 2 drukowalam info o borsukach 🥲

    Mam tak fatalny nastrój :(
    Mój tata, który od dawna borykał się z różnymi dolegliwościami dostał wczoraj diagnozę. Bardzo rzadkiej, nieuleczalnej i paskudnej choroby :(
    Jest mi strasznie źle :(
    Nie chce czytać o tym za dużo ale się nie da :(

    Plus taki, że dziś wstawiłam samochód do warsztatu i przyjaciółka przyjechała po mnie i wyrwała mnie na krótkie zakupy i maka 😍 chociaż na chwilę mogłam pomyśleć o czymś innym


    Sara30 … współczuje Ci dziewczyno, wiem co czujesz miałam podobnie

    Staranie od 08.2022

    TSH 2,42 06/06/2023
    ft3 4,46 (2,63-5,70)
    ft4 14,30 (9,00-19,00)

    ✔️ MamaDHA Premium
    ✔️Conceive Plus
  • samantka Przyjaciółka
    Postów: 92 182

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część Dziewczyny!
    Jak myślicie, tydzień przed owu co ile najlepiej serduszkowac? Co 2 dni?
    Pozdrawiam ❤️

  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Mój okres będzie jutro albo pojutrze w sumie mógłby już przyjść jak i tak nic z tego

    Ja ostanio przez 3 dni robiłam wszystko aby przyszedł a i tak 🐒 wpadła kiedy chciała...

    O ❤️
    Z ❤️
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samantka wrote:
    Część Dziewczyny!
    Jak myślicie, tydzień przed owu co ile najlepiej serduszkowac? Co 2 dni?
    Pozdrawiam ❤️

    Tak jak najdzie was ochota.

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • Rica Autorytet
    Postów: 619 467

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miała ktoś w 7dc napady na słodycze? (Dosłownie taki wzmożony apetyt na słodkości i w dodatku wzdecia 😂 jak przed miesiączka ) Boże dziewczyny jak mi się chce słodkiego…

    Staranie od 08.2022

    TSH 2,42 06/06/2023
    ft3 4,46 (2,63-5,70)
    ft4 14,30 (9,00-19,00)

    ✔️ MamaDHA Premium
    ✔️Conceive Plus
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rica wrote:
    A miała ktoś w 7dc napady na słodycze? (Dosłownie taki wzmożony apetyt na słodkości i w dodatku wzdecia 😂 jak przed miesiączka ) Boże dziewczyny jak mi się chce słodkiego…

    Może nie w 7dc ale w 2dc kupiłam 15 paczek żelków, od kwaśnych po jakieś z sokami i do wczoraj jeszcze były😂😂

    Marikamb, Rica lubią tę wiadomość

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest sens robić progesteron 6dpo? Czy koniecznie 7?

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ