X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 8 października 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Pytanie dotyczy owulacji po letrozolu. Czy któraś z dziewczyn wie czy owulacja następuje wcześniej czy może później niż zwykle ? Mam pcos, aromek brałam od 5 do 9 dc. Dzisiaj mam 13 dc ale żadnych objawów owu. Cykle 32 dniowe.

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • 3 ciążą Autorytet
    Postów: 368 245

    Wysłany: 9 października 2020, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc ;-)

    podeśle Ci link gdzie jest dużo wpisów odnośnie twojego pytania.

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/stymulacja-letrozolem,773.html

    Mi się wydaje że to może być różnie a masz monitoring cyklu ?

    Córka 2015r. Córka 2018r. Styczeń 2022r. Ciąża pozamaciczna (usunięcie jajowodu) Wrzesień 2022r. poronienie
    age.png
  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 9 października 2020, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. W tym cyklu niestety nie mam monitoringu.

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • 3 ciążą Autorytet
    Postów: 368 245

    Wysłany: 9 października 2020, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak bierzesz tabletki to koniecznie musisz serduszkować min co dwa dni ;-) zeby nie przegapić momentu bo nie wiadomo kiedy bedzie owulacja.

    Córka 2015r. Córka 2018r. Styczeń 2022r. Ciąża pozamaciczna (usunięcie jajowodu) Wrzesień 2022r. poronienie
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ