X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kzz Autorytet
    Postów: 674 243

    Wysłany: 9 marca 2021, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie !
    Mam kilka pytań odnośnie stymulacji letrozolem .
    Od którego dnia cyklu zaczynałyście?
    Czy stymulacja tym sposobem przyniosiła zamierzone efekty przy całkowitym braku naturalnej owulacji?

  • KoszulkaUlka Autorytet
    Postów: 588 153

    Wysłany: 9 marca 2021, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kzz wrote:
    Witam serdecznie !
    Mam kilka pytań odnośnie stymulacji letrozolem .
    Od którego dnia cyklu zaczynałyście?
    Czy stymulacja tym sposobem przyniosiła zamierzone efekty przy całkowitym braku naturalnej owulacji?

    Witam
    Ja się nie mogę wypowiedzieć na temat nwysteepujacej owulacji, al e-mailem stymulacje żeby zwiększyć liczbę pęcherzyków, bo owulacje miałam i pęcherzyki same pękal u mnie, ale żeby zwiększyć szansę i osiągnąć większa liczba pęcherzyków miałam 3 stymulacje owulacji.
    Zawsze brałam przez 5 dni, 3-5ty dzień cyklu i w zależności kiedy mialam wizyte brałam potem przez 5 dni te tabletki.
    U mnie niestety nie dało to efektu-mimo że za każdym razem miałam po dwa pęcherzyki, czyli teoretycznie miałam szansę zwiększone o 100%.
    Stymulacje miałam 3 cykle.

  • Kzz Autorytet
    Postów: 674 243

    Wysłany: 9 marca 2021, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoszulkaUlka wrote:
    Witam
    Ja się nie mogę wypowiedzieć na temat nwysteepujacej owulacji, al e-mailem stymulacje żeby zwiększyć liczbę pęcherzyków, bo owulacje miałam i pęcherzyki same pękal u mnie, ale żeby zwiększyć szansę i osiągnąć większa liczba pęcherzyków miałam 3 stymulacje owulacji.
    Zawsze brałam przez 5 dni, 3-5ty dzień cyklu i w zależności kiedy mialam wizyte brałam potem przez 5 dni te tabletki.
    U mnie niestety nie dało to efektu-mimo że za każdym razem miałam po dwa pęcherzyki, czyli teoretycznie miałam szansę zwiększone o 100%.
    Stymulacje miałam 3 cykle.

    Dzięki za odpowiedź 🙂
    Mi lekarz kazał brać 5-9 dc i zastanawiam się czy to nie jest zbyt późno 🤔

  • KoszulkaUlka Autorytet
    Postów: 588 153

    Wysłany: 9 marca 2021, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kzz wrote:
    Dzięki za odpowiedź 🙂
    Mi lekarz kazał brać 5-9 dc i zastanawiam się czy to nie jest zbyt późno 🤔

    Chyba jest ok-ja zawsze miałam się stawić na wizycie 3-5dc i po wizycie miałam brać tabletki. Dwa razy mi się zdarzyło być w 5dc bo już nie chciałam iść w trakcie miesiączki i brałam je od 5dnia przez 5 dni wg zaleceń lekarza.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ