X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Stymulacja owulacji - późna owulacja
Odpowiedz

Stymulacja owulacji - późna owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dasiaczka Koleżanka
    Postów: 47 11

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) czy możliwe jest aby po otrzymaniu zastrzyku pregnyl/ovitrell owulacja nie nastąpiła wcale w ciagu tych 36 czy 48 godzin tylko później (np po kilku dniach, do tygodnia?). Czy któraś z Was miała taką sytuację :)?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2021, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja gdy stosowałam zastrzyk ovitrelle owulację miałam średnio po 24h, raz przy stymulacji jeden pęcherzyk pękł po tym czasie właśnie, drugi dopiero po ok. 55-60h. To zależy od wielkości i dojrzałości pęcherzyka. Jeśli pęcherzyk nie chce pęknąć do 2, max 3dni to trzeba zastanowić się nad tym czy na pewno w dobrym czasie był podany zastrzyk, niedojrzałe lub słabe pęcherzyki mogą nie reagować na gwałtowną indukcję hormonów 😉

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ