X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sutki jak w ciazy ?
Odpowiedz

Sutki jak w ciazy ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 22 maja 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam od dwóch dni swedza i bolą mnie sutki, dziś pojawiły sie jakies chrostki czytałam ze to gruczoły. W linku zdjecie http://zapodaj.net/e633261afaba7.jpg.html. Czy któraś z was miała taki objaw i czy to wgl jest objaw ciazy ? Miewam jeszcze bóle podbrzusza i ciągniecie jajników

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • marl202 Przyjaciółka
    Postów: 119 101

    Wysłany: 22 maja 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to wcale nie musi być ciąża,czasem takie objawy po prostu są

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 22 maja 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie raz takie miałam a w ciąży ani razu nie byłam.

    kapturnica lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 maja 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4dni po domniemanej owulacji naprawde ciezko o jakiekolwiek objawy ciazowe...Nawet zaplodnione jajo nie zagniezdzilo sie jeszcze..Spokojnie odczekaj te 2tyg i zatestuj..A powiekszone gruczoly na piersiach jak i zylki pojawiaja sie w drugiej fazie cyklu pod wpl dzialania proesteronu i prolaktyny..

    Nona lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:17

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 22 maja 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mają rację.

    Ale mnie lekko zszokowało to, że dodałaś zdjęcie. Matko, zaczynam się bać, że niedługo zobaczę na Ovf fotki różnych rodzajów śluzów czy wydzielin miesiączkowych, bo któraś może spanikować i nie wiedzieć co zaznaczyć na wykresie albo co taka maź może oznaczać... Kurczę, dziewczyny, trochę kultury i deczko poczucia smaku!

    kapturnica, Nona, Ewik lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 maja 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Dziewczyny mają rację.

    Ale mnie lekko zszokowało to, że dodałaś zdjęcie. Matko, zaczynam się bać, że niedługo zobaczę na Ovf fotki różnych rodzajów śluzów czy wydzielin miesiączkowych, bo któraś może spanikować i nie wiedzieć co zaznaczyć na wykresie albo co taka maź może oznaczać... Kurczę, dziewczyny, trochę kultury i deczko poczucia smaku!

    Nic dodac nic ujac do Twoich słów...A co do śluzu to juz gdzies trafilam na mało smaczne zdjęcie właśnie ze śluzem ehhh..

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:17

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 23 maja 2014, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdjęcie nie jest moich sutków tylko znalezione w googlach :P Są po prostu podobne do moich :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 23 maja 2014, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dodała bym zdjęcia moich piersi na forum :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 23 maja 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czym tu się stresować? zdjęciem piersi? nie bądźcie takie delikatne. Zawsze jest lepiej pokazać niż opowiadać bo nie zawsze wszystko da się dokładnie wytłumaczyc a jak któraś nie chce oglądać takich fotek to niech nie klika linku ;)

    Myszka-Minnie lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki nie klikniesz nie wiesz co link przedstawia ;) Nie bulwersuje mnie sam sutek, bo i ja je mam i doskonale wiem jak wyglądają ;) Chodzi o sam fakt umieszczenia zdjęcia/linku, bo jednak dla mnie to troszkę...niesmaczne. Poza tym, jakby nie było to golizna ;) A to forum baaaaardzo ogólnie dostępne. No nie wiem, może jestem 'strarej daty'.

    Jest jeszcze inna kwestia. To, że ktoś nie wie co jakiś objaw oznacza nie powinno prowadzić do tak daleko posuniętego samodiagnozowania się. Jak mamy pewne obawy, to zawsze lepiej jest jet skonsultować z lekarzem, a nie z koleżankami z forum.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ